Krainová ukázala luxusní zadeček, lidé nevěří, že je přirozený! Modelka hejtry setřela

Pro modelku Simonu Krainovou (50) je tělo pracovním prostředkem, na kterém vydělala a stále vydělává spoustu peněz. Po padesátce se ale přeorientovala z předvádění módy na ukazování svého obnaženého těla. Dokonce si kvůli tomu založila účet na platformě OnlyFans určené pouze pro dospělé. Má co ukazovat, ale přece jen se mnohým zdá, že ne všechno na jejím těle je naprosto přirozené. Nejnověji se řeší příliš kulatý zadek.

O modelce Simone Krainové se nedá říct, že je to právě křehká intelektuálka. Kvůli kariéře v modelingu si nestihla udělat ani maturitu, ale zase se toho hodně naučila ve „škole života“. Ví velmi dobře, jak může zpeněžit své přednosti téměř dokonalého těla, které si udržuje v perfektním stavu během a cvičením, zdravou stravou a možná i nějakými úpravami, což ale nepřiznává. Spolupracuje také s pražskou klinikou krásy, kde pečují i o její hezkou tvář.

Velkou pozornost vyvolala v srpnu, když fanoušky upozornila, že si založila profil na platformě OnlyFans a dostanou se tam, pokud si jej předplatí za 19,90 dolarů měsíčně. Má prý už mnoho předplatitelů, což jí měsíčně přináší pořádný balík peněz. Na Instagramu má až 430 tisíc fanoušků, kterým občas přihodí také nějakou šikovnou fotku, jakou je nyní i fotka z výtahu, kde odhalila svůj zadek. Vyvolala tím ale opět polemiku.

Simonin zadek, podobně jako zbytek jejího těla, má jen málo tuku a skutečně nelze říci, že by byl výrazný, spíše drobný, jak je vidět na jejích mnoha fotkách v plavkách. Výtahovka ale ukazuje dokonale kulaté pozadí. V komentářích se objevily okamžitě velké pochybnosti o tom, zda je to Simonin přirozený zadek, zda prošel úpravou, nebo jde o nějaký photoshop.

„Nevím, kde jste přišla k tomu zadku,“ vzkázala jí jedna z řad pochybovačů a dostala hned od Simony ironickou odpověď: „No plastika asi ne. Nebo?“ Někdo jiný zase rovnou konstatoval: „Ta p*del je přifouknutá.“ I ten však dostal odpověď v podobě smíchu. „Když si vylepšuje tvář, tak proč ne zadek,“ konstatovala další sledovatelka. Nechyběly ale ani pochvalné komentáře, nakonec, mnozí chápou, že někdy stačí dobrá póza a všechno může vypadat jinak. A Simona je kus ženské tak jako tak.