Kourtney Kardashian se rázně vyjádřila k drbům o svém těhotenství

Kourtney Kardashian musela utnout šířící se drby o jejím údajném těhotenství, píše web US Weekly.

V pátek sdílela Kourtney Kardashian na svém Instagramu příspěvky k propagaci jejích nových gumových medvídků, které údajně podporují vaginální zdraví. Na fotografiích pózovala ve žlutém svetru, žlutých kožených kalhotách a při tom držela v rukách svůj nový produkt.

Kvůli těmto nově sdíleným fotografiím fanoušci začali přemýšlet o jejím možném těhotenství. Lidé se nebáli zamířit do komentářů, aby se zeptali, zda za zvětšeným bříškem stojí miminko či něco jiného. Tohle zřejmě pro Kourtney moc příjemné nebylo. Ostatně, komu by se tohle líbilo? A tak se hvězda reality show The Kardashians rozhodla vyjádřit svoje pocity.

Na otázky odpověděla, že za nynější stav její postavy může IVF, neboli umělé oplodnění. Napsala, že umělé oplodnění ovlivňuje ženská těla velkým způsobem, a je prý potřeba, aby se o tom více mluvilo. Nakonec dodala, že je poněkud neslušné ptát se žen, jestli jsou těhotné.

Loni v květnu si Kourtney vzala za muže bubeníka Travise Bakera, se kterým se rozhodli rozšířit rodinu o dalšího člena. Kvůli problémům s otěhotněním se pár rozhodl právě pro umělé oplodnění. Krátce poté, co matka třech dětí IVF podstoupila, se nechala slyšet, že kvůli proceduře začala přibývat na váze. Mezi další vedlejší účinky, které se u ní objevily, patřily i příznaky podobné menopauze.

Téměř rok po zákroku se již tělo Kourtney začíná dávat do původního stavu. Umělé oplodnění zatím manželskému páru dítě nenadělilo. Kvůli tomu se dvojice rozhodla tuto cestu vzdát a oba prý doufají, že jim osud dá dítko jiným způsobem.

Zdroj: pagesix.com, usmagazine.com