Kourtney Kardashian porodila syna: Jeho jméno vás odrovná!

Jejich vytoužený synek je už na světě! Několik zahraničních médií přišlo s informací, že z Kourtney Kardashian (44) se začátkem tohoto týdne stala již čtyřnásobná maminka. Společně s manželem – bubeníkem formace Blink 182 – Travisem Barkerem (47) mu dali jméno Rocky Thirteen. Proč?

Zprávy o tom, že synek Travise a Kourtney je už na světě, potvrdil dobře informovaný zdroj. Oni dva se k tomu zatím nijak nevyjádřili. Známý hudebník však v jednom ze svých posledních rozhovorů přiznal, že termín porodu byl v období Halloweenu. 

Prozradil, jaké jméno plánují dát děťátku. „Rocky Thirteen Barker.“….“To je docela těžké jméno,“ poznamenal na margo toho moderátor. „Řekl jsem si, že když vyjde z vagíny mé ženy, bude dělat přední kopy a kliky,“ řekl k tomu pyšný tatínek.

Jméno malého chlapečka komentovala v rozhovoru pro E! News jeho starší sestra Alabama. „To jméno je cool. Všichni máme autentická divná jména. Mít dalšího člena rodiny je úžasné. A seznámit se s novým člověkem bude tak zábavné a vzrušující,“ uvedla.

Kourtney a Travis se netají tím, že jejich láska je prostě osudová. Jejich milostný vztah vznikl z dobrého přátelství a nikdy se netajili touhou po společném děťátku.