Kontroverzní influencerka Shopaholicadel a její přítel Jan Kulas se museli vystěhovat z bytu

Přezdívka Shopaholicadel je většině naší veřejnosti, znalé slavných tváří, dost známá. Jedná se o velmi kontroverzní youtuberku a tiktokerku, která se vlastním jménem jmenuje Adéla Pulcová. Nedávno se zasnoubila se svým přítelem Janem Kulasem, jenže jejich štěstí bylo přerušeno nemilou skutečností. Dvojice se musela v pátek vystěhovat z bytu, psal web Expres.

„V pátek musíme vyklidit byt a hoří mi u zadku. Nový byt jsme zatím nesehnali,“ svěřila se Adéla redakci Expresu. Shánění nového vytu bylo těžší, než se zdálo. Adéla se ptala svých sledujících jak na TikToku, tak Instagramu, jestli o nějakém bytu nevědí. Postupně snižovala svoje nároky, až by byla ráda i za garsonku. Jenže ani tu nesehnala.

Ne že by snad neměla na vlastní bydlení. Svým sledujícím se několikrát pochlubila, že díky sociálním sítím vydělává kolem 70 tisíc korun měsíčně. Oba ale preferují pronájem. Adéla se přitom měla vystěhovat už v listopadu, ale protože stále nemohla najít nový byt, majitel jí zřejmě kvůli tomu termín prodloužil. Jenže se objevil zádrhel. „Odepisuji na inzeráty a odpověď žádná. Neodepisují mi ani makléři, kvůli tomu, že jsem slavná a také kvůli lidem, kteří mě nemají rádi a píší o mne hlouposti,“ postěžovala si Adéla v rozhovoru pro Expres.

Byt hledá sama, od svého přítele Kulase pomoc nechce, protože ona bude tou, která bude platit poplatky, takže si o tom chce rozhodnout sama. Jenže do pátku stále nic nesehnala, ale vystěhovat se i tak musela. Zatímco Kulas, muž a dívka (jejich společní přátelé) nosili věci ven z domu, kde se byt nachází, Pulcová za celou dobu nesnesla ani poličku. Celou stěhovací akci nafotil fotograf webu Extra. Mezi nábytkem byli také věci pro jejího pejska, dětský kočárek a kolébka, všiml si fotograf Expresu.

Asi si teď říkáte, že Shopaholicadel přece nemá děti. To je pravda. Má za ně totiž zatím náhradu. Jedná se o real baby doll – panenku, která vypadá jako živá. Jmenuje se Markétka a Adéle nahrazuje zatím nenaplněné mateřství.

Adéla s Janem se zatím ubytovali v hotelu, jak se youtuberka nechala slyšet na svém Instagramu. O víkendu mají v plánu vyrazit na wellness, aby si po náročném stěhování odpočinuli.

Zdroje: Expres, Extra, Instagram