Konec vztahu Moniky Bagárové a majetného Lea z Karlových Varů? To snad Češi nerozdýchají. Je tu důkaz!

Rozpadl se vztah Moniky Bagárové s karlovarským podnikatelem Leonardem Lekajem? Co na to Češi?

Už přes rok randí zpěvačka Monika Bagárová se sympatickým podnikatelem Leonardem Lekajem. Když konečně nový vztah přiznala, fanoušci jí ho velmi přáli, zejména kvůli tomu, že si prošla nepříjemným rozchodem s otcem své dcery Rumie Makhmudem Muradovem.

Monika v novém vztahu jen tak zářila, na svém novém partnerovi obdivovala nejen to, jaký je to člověk a jaký je k ní. Snad ještě větší radost měla z toho, jak přijal její dceru Rumii. A její malá šibalka si Monikčina nového partnera také oblíbila.

Jedinou chybičkou krásy na jejich vztahu je fakt, že každý z nich bydlí na opačném konci České republiky, Monika u Brna a Leonard v Karlových Varech. Monika tvrdí, že si dokážou na sebe najít čas i přes vzdálenost a jejich zaneprázdněnost, ale v poslední době jaksi přestala na sociální síť přidávat jejich společné fotografie. Co se děje?

Monika Bagárová nemá problém přidávat na sociální síť fotky se svou dcerou Rumií, ale ty s jejím partnerem Leonardem Lekajem tam už nedává. Co se děje? „Můj současný partner se vůbec nepohybuje v showbyznysu a není zvyklý na mediální zájem. Působí mimo tuto branži a já mu jeho zónu nechci narušovat. Mě na Instagramu sleduje téměř milion lidí, nechci, aby on byl pořád na očích veřejnosti, když to pro něj není běžné,“ uvedla zpěvačka v rozhovoru pro deník.cz věci na pravou míru.

Některé momenty chce Monika jednoduše přežít i bez telefonu v ruce. „Nevím proč, ale asi to pro mě začalo být takhle přirozenější. Postupně vše vyplynulo iz toho, že když jsme spolu, odkládáme telefony. Fanoušci se mě občas ptají: ‚Jste ještě s Leem? Nevidíme ho.‘ Jsme spolu. Jen si naše chvíle necháváme pro sebe,“ dodala spokojená Bagárová.

Češi jsou zvědaví jestli je to pravda a na sociálních sítích to podle toho vypadá!