Konec velké lásky. 77letá Cher s o 40 let mladším milencem se rozešli. Ještě nedávno se měli brát

Je konec velké lásky mezi 77letou Cher a 37letým Alexandrem! Podle magazínu TMZ se zpěvačka a o 40 let mladší hudební producent rozešli. Přitom ještě nedávno všichni mluvili o připravované honosné svatbě!

Tento vztah šokoval celý svět! Před několika měsíci se nesly zvěsti o nejnovějším románku slavné zpěvačky Cher. Sedmasedmdesátiletá veteránka showbyznysu měla sbalit o celých 40 let mladšího hudebního producenta! „Láska neumí počítat!“ napsala hvězda v listopadu 2022 na sociálních sítích o svém novém vztahu. Jejím vyvoleným se stal Alexander Edwards (37).

Pár byl spatřen v Hollywoodu. Drželi se přitom za ruce. „Tohle je tvůj nový muž?“ ptali se fanoušci a Cher odpověděla „Yessss“. Mnozí nevěřili, že románek vydrží, zejména proto, že Alexander Edwards je známý jako nevěrník. Jeho bývalá partnerka svého času prozradila, že ji podváděl s dvanácti ženami najednou. To však Cher neodradilo. Vše nasvědčuje tomu, že se zpěvačka o Vánocích se svým sedmatřicetiletým milencem zasnoubila po dvou měsících známosti.

Hvězda se pak prstenem pochlubila na sociálních sítích. „Nemám slov, Alexandře“ nadepsala fotografii, na níž o 40 let mladší hudební producent drží krabičku s diamantovým prstenem. A pak se odmlčela… Od března přestala být na Twitteru aktivní. A nyní se objevily zprávy, které hovoří o konci této lásky! Podle TMZ se zpěvačka a hudební producent rozešli už před několika týdny. V současné době není jasné, co vedlo ke kolapsu vztahu nebo kdo se jako první rozhodl vztah ukončit.

Zdroj: Instagram, TMZ