Kolotoč urážek mezi Simonou Krainovou, jejím manželem a Koktovými. Hádají se kvůli OnlyFans

Ornella Koktová si nedávno na Instagramu rýpla do Simony Krainové kvůli tomu, že si založila účet na placené erotické platformě a strhla se vášnivá diskuze. Morální poučování Ornelly naštvalo manžela Simony a po jeho reakci se zase do něj pro změnu pustil Josef Kokta. Zdá se, že počin Simony Krainové spustil „válku“ rodin.

Jak jsme již nedávno psali, Simona Krainová si založila účet na OnlyFans. Odůvodnila to tím, že má mnoho krásných fotek, které ji ale Instagram zablokuje a proto je chce umožnit fanouškům shlédnout pomocí této platformy. To v mnoha lidech vyvolalo řadu emocí.

Na sociální síti se vyjádřila i Ornella Koktová: „Peníze jsou krásná věc, ale nestojí jich mít o něco víc za každou cenu. Snažím se být, pokud možno, tím nejlepším vzorem pro naše děti. Je to šíleně úmorný, složitý a stojí to trilion sil. Nicméně věřím, že se tohle všechno vrátí na tisíckrát. A proto jsem hrdá na to, že mé děti nevidí svoji mámu na OF nebo se nedoslechnou, že tam byla. Je to za mě potupa, pro někoho volání o pozornost, pro někoho možná peníze na chleba.“

To si nenechal líbit Karel Vágner, manžel Simony Krainové.

„Tato nevkusná rodina, co tu špiní mediální prostor a dělá ostudu už 15 let, promluvila.“

Vzápětí mu vrátil úder Josef Kokta. „Ono nemůže být každej nóbl rodina, co tady nedělá ostudu a která nešpiní mediální prostor… To mohou jen vyvolení.“

Mezitím, co se na sociálních sítích dohadují a vyměňují si názory na své rodiny, se na Instagramu vyjádřila k situaci kolem Simony Krainové také Monika Binias, matka Ornelly Koktové.

Na to opět reagovala Simona Krainová.

„Nejvíc mě baví vyjádření éčkových, oteklých, umaštěných nul,“ napsala upřímně Simona Krainová jako vyjádření. Modelka následně sdílela vlnu podpory od fanoušků, kteří se také ostře pustili do Binias, píše deník Expres.

Zdá se, že Simona Krainová umí rozvířit vodu českého showbyznysu a její počiny některým lidem stále nedají spát.

Zdroje: Expres, Instagram