Kolečko a Vignerová ve Varech: On neruda, ona usměvavá hvězda přehlídky. Večer se neobešli bez hádky

Média si už několikrát povšimla, že scenárista Petr Kolečko se na společných akcích se svou manželkou Anetou Vignerovou často tváří jako kakabus. Anetinu tvář vždy zdobí široký úsměv, zatímco Petr vypadá jak na mučidlech. Na to poukázal také web Expres, který před dvěma týdny psal o tom, jak Anetě přijela na návštěvu její maminka.

Byl to zrovna Mezinárodní den otců a celá rodina si vyrazila na výlet. Aneta později přidala společnou fotku do příběhu, na kterou se můžete podívat v galerii Expresu. Petrův výraz se dá popsat jako otrávený. Nějak podobně se tváří puberťáci, když je rodiče tahají, kam se jim nechce. Aneta je ale na svou obnovenou rodinu náležitě pyšná a chce to ukazovat veřejně. Petr je však asi jiného názoru.

Každopádně spolu vyrazili na karlovarský festival. Jejich syn Jiříček s nimi nebyl, protože podle Anetiných slov je nemocný a hlídá ho babička. Z festivalu tak možná budou muset jet večer domů. „Když zůstaneme, tak nepůjdeme na mejdan, ale s přáteli na večeři a pojmeme to romanticky a v poklidu,“ řekla modelka časopisu Blesk v neděli před módní přehlídkou Zuzany Lešák Černé, kde byla Aneta za hvězdu. Jaké modely oblékla se můžete podívat v galerii Blesku.

Na přehlídce byl i Petr. „Byla jsem Petra podpořit na jeho akci a on zase přišel na tu moji. Myslím, že tak je to správné, že se oba podporujeme. Kytku asi nedostanu, protože Petr byl rád, že to sem stihl, ale jsem ráda, že je tady se mnou,“ svěřila se Aneta časopisu. Ta na všechny strany rozdávala úsměvy, Kolečko však působil spíš jako neruda. Dokonce prý prohlásil, že už ho to všechno se*e a že je toho už nějak moc. Těžko říct, jestli mluvil o přílišné pozornosti na jeho osobu nebo o dvě stě tisícovém šeku, který dostal od Filmové nadace. Jeho film S ledem v srdci zvítězil v hlavní kategorii za scénář.

Dvojice nakonec ve Varech zůstala do večerních hodin i po dni, který si, kromě pracovních povinností, dostatečně užili. Pracovní úspěchy šli pak zapít do jednoho známého večerního podniku. Anetě se tam ale moc nechtělo, píše portál Super. Manželé se totiž před vchodem pohádali. Co bylo předmětem jejich hádky fotograf nezjistil. Aneta ale reagovala vysmeknutím své ruky z ruky svého manžela, když ji vedl ke vchodu do podniku. Nakonec ji ale přesvědčil, protože dovnitř vešli společně.

Zdroje: Expres, Blesk, Super