Koktová o nevěře! Poprvé po letech s Koktou zamířili na festival, kde byla i Partyšová. Ta dostala od lidí nálepku stárnoucí zlatokopky

Mezinárodní filmový festival byl především o setkávání celebrit a nikdo by v tom nečekal nějakou negativní stránku. Ovšem před lety právě na festivalu ve Varech praskla nevěra Ornelly a Josefa, manžela Partyšové. Nyní se tam páry setkaly poprvé od oné události.

Gabriela Partyšová je česká moderátorka, herečka a zpěvačka, která byla léta 2006–2013 vdaná za Josefa Koktu. Ten ji však podváděl, kde mohl, a přestože je od roku 2016 Partyšová opět vdaná za Fambauera, na Koktovu nevěru stále vzpomíná a také se o ní poprvé rozhodla veřejně promluvit.

Není divu, protože Partyšová se na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech střetla s Ornellou Koktovou. Ta Blesku přiznala, že její manžel Josef Kokta byl z příjezdu na festival dost nervózní. Poprvé po jedenácti letech se jej totiž účastní a naposledy na něm byl se svou bývalou manželkou Partyšovou, která na jeho nevěru nezapomíná. Ornella přiznala, že to v té době s nimi bylo hodně divoké, a právě ve Varech na festivalu jejich milostný poměr vyšel najevo.

Od té doby se toho mnoho změnilo. Ornella je již osm let ženou Josefa Kokty a Partyšová má také svého manžela. Zatímco bývalá modelka Ornella je nyní spíše maminkou na plný úvazek, neboť má s Koktou tři potomky, tak u Partyšové si fanoušci si nejsou jistí, čím, že se momentálně živí.

Podle komentářů na sociálních sítích je Ornella mezi fanoušky mnohem oblíbenější než Partyšová, přestože právě ona svedla Koktu. Gabriela Partyšová se oblibě vůbec netěší a lidé jí dávají nevybíravou nálepku zlatokopky.

Sebestředná stárnoucí zlatokopka, ale asi dostane honorář za kecy.

Však tam je to každý s každým.

Hlavně, že z něj měla peníze. Zlatokopka. A pokračuje v tom dál.

Co ona vlastně dělá mimo to, že využívá chlapy? V televizi byla marná, zpívat taky moc neumí.

Bohužel rozchod Pepy Kokty a Gábiny Partyšové si vybral i svou daň. Od jejich rozchodu otec neviděl svého syna. Partyšová se totiž po rozvodu rozhodla, že Kristiána vychová sama a názor od té doby nezměnila. Chlapce tak otec neviděl několik let. „Žije jiný život, já jí do něj nebudu zasahovat,“ dodal sklesle v roce 2018 na adresu exmanželky pro Blesk.

Zdroj: Blesk, Facebook, Blesk, autorský článek