Kočendová je celá umělá, zní kritika. Z jejího partnera si dělají legraci, že si neuměl poradit se čtyřkama, které si nechala zmenšit

Modelka a misska Natálie Kočendová je opravdu nádhernou ženou, která přitahuje nejen muže, ale získává si i obdiv žen. Momentálně se hojně diskutuje o jejím zmenšení ňader, ovšem fanoušci už jí začínají vzkazovat i své názory.

Podle deníku Expres se třiadvacetiletá modelka rozhodla podstoupit operaci prsou. Její ňadra se jí zdají zbytečně velká a jelikož se v budoucnu prý chce věnovat serióznějšímu modelingu, je to zapotřebí. A tak ze čtyřek budou dvojky, s čímž prý není spokojený její partner David Vitásek, a dokonce ani fanoušci.

Chudák kluk. Dvojky jsou nuda!

Ale asi si s těma čtyřkama neuměl poradit.

Baví se lidé na účet Davida Vitáska a jeho partnerky. Lidé se jí na sociálních sítích nebojí sdělit nejrůznější názory, a tak se stala modelka středem jejich zájmu především proto, že těch operací má za sebou podle nich už víc než dost.

Po dlouhé době v ksichtu trošku přirozená. Ne jak ty Vémolovy Leli, Luli a Ricky haravý feny.

Je celá umělá v mladém věku.

S tím posledním výrokem se ztotožňuje nejvíc sledujících a je až smutné, jak ta pravda bije do očí. Na krásce toho bohužel moc přirozeného není, ale když se podíváte na život v showbusinessu… Kolik lidí je tam stále přirozených a bez přikrášlovacích operací? Taková je bohužel dnešní doba.

Zdroj: Facebook, Expres, autorský text