Kniha prince Harryho nazvaná Náhradník bude brzy dostupná v češtině

Kniha Náhradník, o které mluvil od jejího vydání celý svět, už bude brzy dostupná i v českém jazyce a budete si ji moct koupit v knihkupectví. Kdy se této přeložené knihy tedy dočkáme?

Paměti prince Harryho Spare (česky Náhradník) se objeví na českých pultech již brzy, informovalo o tom knihkupectví Knihy Dobrovský s možností předobjednávek. Kniha, která od 10. ledna, kdy byla vydána, zamíchala světem, byla v Česku rovněž velmi očekávána.

Vydavatelství Penguin Random House označuje 416stránkovou knihu za literární mezník: „Princ Harry poprvé vypráví svůj vlastní příběh a svou cestu popisuje se syrovou, neúprosnou upřímností. Přelomová publikace Náhradník je plná vhledu, odhalení, sebezpytování a těžce nabyté moudrosti o věčné síle lásky nad zármutkem,“ píše časopis People.

Předpokládané vydání těchto pamětí je v Česku naplánováno na 4. května a bude stát okolo 439,- Kč. Knihu vydává nakladatelství PRÁH, které vydalo například takové knihy jako S kouzelnickou hůlkou: Magické dospívání filmového čaroděje od Toma Feltona či Jedna dobrá věc… a život znovu začíná od Alexandry Potter.

Plánujete si tyto paměti koupit?

Zdroj: People, redakce