Klusovi truchlí: Za duhový most odešla jejich fenka jménem Kapka

Rodina Tomáše Kluse před pár dny ztratila jednoho moc důležitého člena jejich rodiny. Navždy je opustila jejich fenka s krásným jménem Kapka. Svoje jméno si vysloužila podle toho, za jaké situace ji Tomáš poznal. „Lovila kapky deště na Palmovce. Od té doby byla mou Kapkou,“ napsal smutný písničkář na svůj Instagram.

„Byl to první pes na světě, který byl přesvědčený o tom, že je kočka a tahle její nezávislá povaha, která v sobě obnášela útěky z domova, seznamování se se sousedy skrze natropené průsery, nevychovatelnost, tisíce ukradených a snězených svačin, zmasakrovaných dárků a dalších překvapení. Byla mým nejlepším trenérem trpělivosti,“ pokračoval dál Tomáš, kterého jeho psí slečna sice dokázala potrápit, ale také zahnat všechny chmury.

Bral ji jako nejlepší chůvu pro své děti, jako Falca z filmu Nekonečný příběh s rozdílem, že ona neuměla mluvit. „Naštěstí velkoryse mlčela a oplácela mi trpělivost trpělivostí a nechala mě po svém boku dozrát v člověka, kterej zbytečně neštěká. Taky mě naučila čumět a nebýt ve stresu z toho, že něco někam běží, utíká, žene,“ vyznal se zpěvák ze svých pocitů z bolestné ztráty fenky, se kterou strávil 13 a půl roku.

Kapka měla krásné modré oči, což nezapomněla zmínit ani Tomášova manželka Tamara ve svém vlastním příspěvku. „Pes, který se nikdy nenechal vychovat… Pes, který převrátil a sežral nejvíc popelnic, okradl nejvíc dělníků o jejich svačiny… Pes, který dokázal sníst 320 vosích hnízd a neumřít…,“ popsala milovanou fenku. Nicméně, žádné z jejích zlobení a trápení svých páníčků nemohlo zastínit lásku, kterou k ní celá rodina cítila.

Vyznání Tomášovo i Tamařino dojalo spoustu jejich sledujících a fanoušků. Mezi nimi byla i Tomášova dobrá kamarádka a bývalá přítelkyně Ewa Farna.

Zdroje: autorský text