Klára Trojanová promluvila o neshodách v manželství. Ivana nazvala tajtrlíkem

Nečekaná zpráva o krachu manželství Ivana a Kláry Trojanových proběhla médii ke konci minulého roku. Pro všechny to bylo velké překvapení a dle dostupných informací by za tím měl být údajně nový vztah manželky oblíbeného herce.

Po třiceti letech společného života se rozhodli jít od sebe. Podle psychologa Jeronýma Klimeše to je spíše výjimečná situace, která se ale nedá označit za podivnou. Podle Klimeše dvě třetiny rozvodů vzejdou z myšlenek ženy. A stejně by tomu mělo být i u Trojanových, uvádí deník Aha.

V jednom ze svých dávných rozhovorů Klára prozradila, že v manželství začínají jisté neshody, že ji vytočí i maličkosti. „Pociťuji neshody v praktických věcech. Třeba si myslím, že by skříně měly být uklizené uvnitř a že by trička měla být na tričkách a mít svůj komínek a kalhoty taky. V tom tady panuje obrovská neshoda. Neshodneme se i v tom, že špinavé nádobí patří aspoň do kuchyně, když už ne rovnou do myčky, a špinavý talíř nemusí být pod matrací. O pěstování penicilinu v zapomenutých skleničkách nemluvím,“ prozradila pro časopis Sedmička.

Dnes by Klára podle všeho měla bydlet na pražském Smíchově a s Ivanem se spolu vůbec nebaví. „Klára bydlí někde na Smíchově a pan Ivan tu zůstal sám se psem,“ popsal současnou realitu rozděleného páru zdroj z blízkého okolí pro deník Aha.

„Manžel Ivan je po tátovi, neboli umělec, kterého těší, že za něj vyřeším praktické věci a on se může věnovat povolání. Je to tajtrlík a tím si myslí, jak je zajímavý, ale ono to tak není a ta energie někdy dojde,“ uvedla Klára v rozhovoru pro Magazín DNES.

Zdroje: Sedmička, Magazín DNES, Aha