Kim Kardashian přiznává, že být matkou, je náročné. Její sedmiletý syn jí řekl, že pro něj nic neznamená

Kim Kardashian zvládá být úspěšná podnikatelka, hrát v televizní reality show a studovat práva, a přitom být jednou z nejslavnějších žen na světě, které lidé sledují každý její krok. Jak jí jde ale rodičovství?

Jako milionářka si Kim Kardashian může dovolit uhradit i profesionální pomoc. Ať už jde o chůvy pro její děti, asistentky pro její rozvrh, a dokonce i kuchaře, uvádí web GraziaMagazine. Ale pokud si myslíte, že to znamená, že má tím pádem volné ruce, pokud jde o výchovu dětí North, 9, Saint, 7, Psalm, 5, Chicago, 4, které má se svým bývalým manželem Kanye Westem, byli by jste překvapeni.

„Rodičovství je věc, která mě naučila nejvíc o mně samotné,“ svěřila se podnikatelka v jednom z amerických podcastů.

„Být matkou je ta nejnáročnější věc. Jsou noci, kdy brečím natolik, až z toho usínám. Všichni říkají, že dny jsou dlouhé a roky krátké, a to nemůže být nic pravdivějšího,“ pokračovala Kardashian. „Je to tak, že vždycky musím jedné z dcer udělat vlasy, a ty musí být dokonalé, a pak tahle potřebuje, abych jí obula boty, a najednou vás potřebují i další děti. Je to šílenství stále dokola.“

Matka čtyř dětí se také nechala slyšet, že jí na dno téměř dostalo, když její sedmiletý syn řekl, že pro něj nic neznamená. Kim také prozradila, že každý rok v den svých narozenin píše svým dětem čtyř nebo pětistránkový dopis o uplynulém roce.

V dopisech pak dětem připomíná, kdo jsou jejich přátelé, jaká hloupá slova říkají, jaká jsou jejich oblíbená jídla a co se v jejich životě stalo. Prý tak doufá, že její děti jednou pochopí, proč jim dopisy psala.

Zdroj: graziamagazine.com, Instagram