Kim Kardashian popsala, jakého partnera by si představovala: Po čem nyní touží nejvíc?

Jedna z největších hvězd současnosti Kim Kardashian (41) promluvila v The Late Late Show s Jamesem Cordenwm o tom, jakého partnera by si do budoucna přála. Jaká je její představa?

Influencerka, podnikatelka a jedna z hlavních postav reality show Kardashians je opět nezadaná. 7 let trvalo její manežlství se zpěvákem Kanyem Westem alis Ye (45), jak uvádí magazín Blesk. Po neúspěšném manželství randila 9 měsíců s hercem Petem Davidsonem (28). Bohužel ani tenhle vztah Kim nevyšel, jak napsal web Fomo.

Není pochyb, že si Kim mezi muži může rozhodně vybírat. Na svůj věk vypadá víc než dobře. I když je známá svými chirurgickými úpravami a všemožnými zkrášlujícími zákroky, je Kim Kardashian atraktivní žena, která si může diktovat, co by si u svého budoucího partnera přála. A to také udělala! Rozpovídala se o tom v The Late Late Show.

Po jakém partnerovi bude Kim koukat teď?

„Myslím, že to bude třeba vědec, neurolog, biochemik, doktor, právník,“ nechala se slyšet Kardashian. Pokud jste tedy čekali, že Kim popíše vzhledové vlastnosti nebo se zaměří na nějaké povrchní záležitosti, jako je bohatství nebo sláva, tak to jste se spletli. Tentokrát chce sázet na rozum. Otázkou je, zda by si s ním instagramová královna měla co říct.

Zdroj: The Late Late Show, Blesk, Fomo