Kevin ze Sám doma má svou hvězdu na Chodníku slávy. Culkina přišla podpořit rodina i jeho filmová matka

Blíží se čas Vánoc a to u nás pro většinu znamená, že se už nemohou dočkat, až v televizi poběží velmi oblíbený film Sám doma. První dva díly jsou situované do Vánoc, takže, i když si ho v dnešní době můžete shlédnout prakticky kdykoli, o vánočních svátcích to má prostě svoje kouzlo. Letos to navíc bude ještě lepší.

Fanoušci filmu jistě zaznamenali, že představitel Kevina, herec Macaulay Culkin, získal svou vlastní hvězdu na hollywoodském Chodníku slávy. Ke slavnostnímu odhalení došlo v pátek 1. prosince a kromě Macaulayho snoubenky Brendy Song se oběma syny Dakotou a Carsonem ho přišla podpořit i jeho filmová máma Catherine O´Hara.

To však Macaulya zpočátku nevěděl. Bylo to pro něj překvapení po té, co pronesl svůj dojemný proslov směřovaný své snoubence. „Jsi naprosto všechno,“ cituje jeho slova web Vulture. „Jsi můj šampion, jsi jediný člověk, který je dnes za mě šťastnější než já. Dala jsi mi, prostě, celý můj smysl, dala jsi mi rodinu. A po narození našich dvou chlapců ses stal jedním z mých tří nejoblíbenějších lidí. Jsi někde tady uvnitř,“ zavtipkoval nakonec.

Pak vystoupila O´Hara, čímž Culkina dostala úplně. „Zasloužíš si svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. A děkuji ti, že jsi do této šťastné události zapojil i mě, tvou falešnou mámu, která tě nechala doma samotného ne jednou, ale hned dvakrát. Jsem na tebe tak pyšná,“ pogratulovala mu, načež se Macaulay rozbrečel a svou filmovou matku vřele objal, píše portál CBS.

Macaulay byl v minulosti spojován s užíváním drog, protože jeho vzhled se výrazně měnil. To však odmítal. Také byl v roce 2004 zadržen policií za držení marihuany, obvinění ale bylo nakonec staženo. Pak se herec stáhnul z veřejného života. Když si ale konečně založil rodinu a uspořádal svůj život, neváhal opět vystoupit na světlo.

Zdroje: Vulture, CBS News