Kevin Spacey čelí dalšímu obvinění ze sexuálního napadení! „Už se z toho nevyhrabe,“ polemizují fanoušci

Když už to vypadalo, že to snad má hollywoodský herec zdárně za sebou, tak musí čelit dalším dvanácti obviněním, která na něj podaly oběti z Británie. Není to poprvé, co se s něčím takovým potýká…

V jednom případě šlo o znásilnění, tedy donucení k pohlavnímu styku, a další jsou případy o sexuálním napadení. Vše se mělo odehrát mezi lety 2001 až 2004.

Stále ještě nejsou soudy ukončené, takže se třiašedesátiletý herec považuje za nevinného. Ovšem teď už mu málokdo věří…

Všechno se začalo hroutit v roce 2017, kdy přišlo první obvinění, a to ho od celkem dvaceti mužů! Mohla za to právě kampaň MeToo, zaměřená na sexuální napadení a obtěžování, která Kevinovi způsobila noční můry a obětem alespoň trochu spravedlnosti. Spacey momentálně žije v Londýně i v Americe, jelikož po propuštění na kauci mu bylo povoleno vrátit se do obou zemí, sdělila Evropa2.

Diváci jsou velmi znechuceni a komentují na sociálních sítích celou kauzu hodně drsně. Málokterý z nich věří hercově nevinně. Zde jsou některé názory:

“Škoda ho. Jako by neměl na to, aby si sehnal lidi, co ho chtějí. Ne, on musí obtěžovat a znásilňovat. Hnus.”

Netušila jsem, že se v něm skrývá něco tak nechutnýho. Jako herec byl brilantní.


Na každýho dojde. A to je moc dobře.

Znáte tohoto herce? Pokud jste viděli snímek Americká krása či Obvyklí podezřelí, tak právě za ně získal Spacey dokonce i Oscara. Měl se také zhostit hlavní role v seriálu Dům z karet, ale to po obvinění už samozřejmě nebylo možné.
Co si o celé kauze myslíte vy?

Zdroj: Evropa2, Facebook