Kevin Costner vyhrál soud o výživném, ale i tak se plácne přes kapsu. Manželka na děti měsíčně dostane v přepočtu 1,4 milionů korun

Herec Kevin Costner (68) může být spokojený. Po dramatickém soudním vyjednávání o výši výživného na děti je rozhodnuto. Nakonec zaplatí o dost méně, než požadovala jeho bývalá manželka Christine Baumgartner (49). Ta dostávala měsíčně dočasné výživné ve výši 129 tisíc dolarů, od teď jí bude muset stačit částka 63 tisíc dolarů, tedy přepočtu zhruba 1,4 milionu korun.

Web TMZ informoval, že Christine přitom v červenci tohoto roku požadovala výživné pro jejich tři děti ve výši 248 tisíc dolarů měsíčně. Kevin však vyčíslil, že by dětem měla stačit částka okolo 51 tisíc dolarů. Nakonec se soudce přiblížil jeho odhadu.

Herec při pátečním slyšení u soudu neskrýval svou lítost, že vztah mezi nimi nevyšel:

„Nějak se nám to v tomhle neobvyklém světě nepovedlo a mrzí mě to.“

Co se týče dalších plánů s výchovou společných dětí, Costner si je jistý, že to bývalý pár vyřeší. „Je to neuvěřitelná máma,“ řekl pro Fox News. „Vymyslíme to a budeme se dělit. Jen se teď musíme trochu zotavit.“

Costner doufal, že mu manželství s Christine vydrží a obával se toho, že bude mít děti a rozvede se. Bohužel se historie opakuje, už druhé manželství mu nevyšlo. První skončilo rozvodem po 16 letech v roce 1994.

Kevin se s Christine vzali v září 2004, mají spolu tři děti – Caydena (15), Hayese (14) a Grace (12). Rozvod oznámili v květnu tohoto roku po 18 letech manželství, důvodem jsou prý „nesmiřitelné rozdíly“.

Herec má z předchozích vztahů ještě další 4 děti – dcery Annie a Lily a syny Joea a Liama, který je z nemanželského vztahu.

Zdroje: TMZ, FoxNews, People, Instagram