Když mi bylo osm, Marpo mě hlídal. Baví se zpěvačka Lenny, partnerka rappera Marpa

Zpěvačka Lenny je dcerou známé zpěvačky Lenky Filipové a už pět let partnerkou rappera Marpa. Musela se vyrovnat s rozvodem svých rodičů, a dokonce i Marpo se kvůli ní rozvedl. Jak vše vnímá?

Marpo, dle Wikipedie vlastním jménem Otakar Petřina, je český rapper, který jeden čas účinkoval také u populární skupiny Chinaski. Mimo hudby se věnuje také bojovému sportu, v thajském boxu je vicemistrem České republiky. V roce 2013 se mu narodila dcerka Emma a v roce 2015 syn Otakar. Během roku 2017 se však velmi sblížil se zpěvačkou Lenny a od té doby je Lenny, jak sama říká, bonusový rodič jeho dětí.

Zpěvačka přiznává, že rozvod rodičů pro ni byl těžký. Nezažila jej jako dítě, ale v dospělosti. I tak se ale musela s tou změnou vyrovnat. Oproti tomu je to pro menší děti snazší, jelikož si nepamatují svou celistvou rodinu, ale už mají v podvědomí to rozdělení. Možná to tak vnímá z toho důvodu, že Marpo se kvůli ní rozvedl se svou ženou a odešel od dvou chlapců.

Rozvod rodičů však Lenny zasáhl. Vždy byla zvyklá, že byli trojčlenná jednotka. „Máma a táta tam vždycky byli a najednou se to rozpadlo,“ přiznala v rozhovoru pro magazín iDnes. Nebylo snadné se vyrovnat s tím, že jsou Vánoce a různé oslavy rozdělené. Musela si zvykat. „To, že už jsem se osamostatnila, a tehdy jsem navíc žila v jiné zemi, neznamená, že se mě to nedotklo. Byl to šok, stav, jaký jsem si neuměla nikdy představit.“ S odstupem rozvod rodičů hodnotí lépe. Je ráda, že jsou oba šťastní, a to je pro ni hlavní. Dokonce se díky tomu zlepšil její vztah s otcem, se kterým nyní mluví mnohem více než kdysi.

I rapper Marpo, když se tehdy poznali, byl ženatý a vychovával se svou manželkou dvě malé děti. Pro Lenny je nejdůležitější, že děti mají skvělé rodiče, kteří s nimi komunikují. S dětmi svého nynějšího partnera se Lenny zná už skoro pět let a dodává, že ten starší už ji zná skoro polovinu svého života. Bylo mu dva a půl roku, když s rapperem začali společně žít.

Sama přiznává, že okolí vůči nim mělo několik negativních reakcí. Bylo pro ni těžké to skousnout. Podle Lenny každá strana vždycky bude mít svůj pohled a svou pravdu. Ovšem sama má pocit, že se víc a víc setkává s různou popleteností rodin a spousta jejích přátel vychovává děti z předchozích vztahů. Zřejmě proto to zpěvačce přijde přirozené. Sama své vlastní potomky neplánuje, pořád se sama cítí být dítětem.

S Marpem se poznali při natáčení duetu Kruh, který má na svém Youtube už takřka 8,5 milionu zhlédnutí. Lenny říká, že spousta lidí o nich mělo jasno už během natáčení klipu. Ovšem ve skutečnosti to jiskření mezi nimi vznikalo prý hodně pomalu a opatrně, protože oba měli respekt k situaci. „Ale je to něco, co se mělo stát, je to život.“

Ke spolupráci ji oslovil sám rapper už v roce 2017. Neměl moc duetů a přál si nějaký natočit. Hledal vhodnou zpěvačku a našel Lenny. Ta se svěřila i s vtipným propojením, dříve než Marpo a Lenny se totiž znaly jejich maminky. Ta Marpova totiž byla kdysi hudební manažerkou Lenky Filipové, maminky Lenny, a dokonce Lenny znala od miminka.

„Když mi bylo nějakých osm, měl Ota dokonce za úkol hlídat mě na jedné společné oslavě. Ale to mi zakazuje vyprávět, připadá mu to už divný,“ smála se zpěvačka a sama dodává, že se jejich životy vlastně vzájemně proplétají už dlouho a před pěti lety se propletly úplně.

Zdroj: iDnes, Youtube, Wikipedie