Když Karel Gott nezvládal nápor fanynek „něco málo zbylo i na nás,“ říká Felix Slováček

Karel Gott si svou slávu užíval plnými doušky. O ženy neměl nouzi a někdy nezvládal nápor svých fanynek.

Celebrity si rády užívají všech výhod, které jim jejich slavné jméno přináší. Karel Gott byl jednou z největších hvězd minulosti. Od mládí byl magnetem na ženy, které pro něj byly v době jeho největší slávy ochotné udělat cokoli. Český slavík si toto období užíval plnými doušky a rád se nechával hýčkat přítomností krásek.

Zájemkyň o něj však bylo tolik, že se nemohl zavděčit všem. Gott se proto naučil jeden trik. Když už je nemohl zvládnout, vzali si slovo jeho kolegové, kteří si na takovou přízeň také potrpěli.

„S fanynkami je to pořád stejné. Když jedna moc chce, většinou dosáhne svého. Tenkrát šly všechny za Karlem, on byl první, ale samozřejmě všechno nezvládl, takže něco málo zbylo i na nás,“ dodal. Felix Slováček v rozhovoru pro Blesk.cz s úsměvem zavzpomínal, jaká byla divoká léta se slavíkem.

Slováček se podobným známostem nikdy nebránil. Stejně jako Gott byl i on milovníkem krásných žen. Nebylo mu tedy vůbec nepříjemné, když o něj nějaká žena projevila zájem. „Nikdy jsem si neříkal, že je jich moc. Vždycky se najde od všeho trochu. Co bych tedy měl dělat? Lehnout si někam jako paša a nechat se ovívat? Ne, to by mě nebavilo. Není nad osobní kontakt,“ řekl upřímně svůj názor na tento typ vztahů.

Několik z žen se nechalo svést Felixovým hudebním talentem. Felix Slováček prozradil, že jim nejenom pouštěl písničky, které zamilovaným dámám lichotily. Pro nejvzácnější ženy svého života dokonce psal osobní písně, které od něj dostávaly jako dárek. Tento trik používal k balení už od školních let a mnohokrát se mu osvědčil.

Zdroj: blesk.cz