Kdysi všemi obdivovaná a milovaná Dáda je nyní pod palbou mnohdy až nenávistných zpráv. „Měla bys jít okamžitě sedět, alkoholičko,“ vzkazují lidé

Kdysi všemi obdivovaná a dětmi milovaná herečka Dáda Patrasová, která se realizovala především v dětských pořadech, poslední dobou zažívá opravdu těžké časy. Od té doby, kdy prý kvůli Felixovi Slováčkovi propadla alkoholu, má život trpký.

Podle webu TN.cz se na Dádu řítí další neštěstí, a to kvůli autonehodě z minulého roku. Obžalobu připravil obvodní státní zástupce Prahy 10, Richard Houdek, který uvedl, že herečka pod vlivem alkoholu způsobila dvě dopravní nehody.

Patrasová tak dle trestního zákoníku může pobýt od půl roku až do tří let ve vězení, pokud by se jednalo o nejtvrdší formu trestu. Dále je možné finanční vyrovnání a odnětí řidičského průkazu.

Patrasová už od začátku tvrdí, že nebyla pod vlivem alkoholu, ovšem její fanoušci už mají jasno. Dříve oblíbená Dáda je nyní pod palbou mnohdy až nenávistných zpráv. Na Instagramu je k dispozici fotografie, kde Dáda vypadá opravdu nepěkně. Zřejmě se jedná o její nejhorší momentku, a právě pod ní se rojí spousta drsných komentářů.

„Měla bys jít okamžitě sedět, alkoholičko hnusná.“

„Pokud opravdu řídila opilá, tak naprosto souhlasím s trestem. Alkohol nemá za volantem, co dělat. Jen tím zbytečně ohrožuje sebe a všechny účastníky provozu.“

„Hlavně, ať jde na léčení, to jí pomůže nejvíc a přestane jezdit ožralá.“

„Stejně dostane jen podmínku. Je to šaškárna.“

Je pravda, že pokud herečka řídila opilá, mohla ohrozit nejen sebe, ale hlavně nevinné lidi, ať už chodce či řidiče. Tohle by podle fanoušků nemělo projít nikomu, a tak doufejme, že se ona dohra s autonehodou bude pro Dádu příznivá a Patrasová už konečně přestane ničit sebe i své okolí alkoholem. Musíme ale ctít presumpci neviny.

Zdroj: TN.cz, Instagram, autorský text