Kdo může za rozchod Hanychové se Soukupem? A jaký je Dopita? Veronika Žilková promluvila

Rozchod mediálního magnáta Jaromíra Soukupa a modelky Agáty Hanychové byl pro Agátiny sledující a fanynky šokem. Agáta vypadala po boku Jaromíra spokojeně, v létě spolu asi měsíc strávili v jeho domě ve španělské Marbelle, jenže, jak se později ukázalo, jejich vztah nebyl tak harmonický, jak by si oba přáli.

Veřejnost jejich rozchod dávala za vinu Agátě, objevilo se spousta zpráv o tom, jak to teď mezi nimi skřípe, ale kvůli jejich společné dceři Rozárce se snaží spolu vycházet. Zatímco Agáta se k tomu vyjadřovat nechce a žije dál svůj život, nyní v manželství s Miroslavem Dopitou, její matka už něco říct musela.

Média totiž její dceru očerňovala a to si přece nenechá líbit. „Agátka to má těžký. Všechny noviny psaly, že Agátka opustila pana Soukupa. Ne, bylo to tak, že na konci prázdnin pan Soukup řekl, že už s Agátkou nechce být a možná, že kdybyste viděli vnoučata po návštěvě pana Soukupa, tak byste taky souhlasila s tím, ať už nejsou spolu“ odpověděla Veronika Žilková bez obalu sledující Štěpánce, která se ptala, jestli je na svou dceru pyšná. Ve svém tradičním cvičebním videu na Instagramu totiž slíbila, že na začátku svým fanouškům zodpoví pár dotazů.

Později ještě dodala, že ona i Agáta si velmi přály, aby to s panem Soukupem vyšlo, ale bohužel se tak nestalo. Podle Veroniky je Soukup složitá povaha a vzhledem k tomu, jak se choval k jejím vnoučatům, je ráda, že už spolu nejsou. Naopak ji moc těší, že je Agáta vdaná za Mirka Dopitu. O něm Veronika, podle webu Super, který cituje její slova z živého vysílání, řekla, že je to fajn kluk a že určitě bude výborným otcem pro všechny děti.

Veronika a její přítel Josef Holomáč si nyní užívají dovolenou na jednom z Kanárských ostrovů, na Fuerteventuře. Ani tam Veronika nezahálí, cvičí se svými fanoušky a chodí na procházky. Tuto dovolenou dostala od Pepy k Vánocům a všem ji vřele doporučuje.

Zdroje: Instagram, Super