Kdo hlídá královské děti během povinností Williama a Kate v Belize?

Kate Middleton a princ William zahájili své týdenní turné u příležitosti královnina platinového jubilea a o víkendu se podělili o první fotografie ze své cesty, když přistáli v Belize. Kdo se ale zatím stará o děti?

Zatímco dvojice cestuje po Belize, Jamajce a Bahamách, mnoho fanoušků královské rodiny se zajímá, kdo se stará o děti z Cambridge, když jsou jejich rodiče pryč.

Osmiletý princ George, šestiletá princezna Charlotte a tříletý princ Louis se bohužel kvůli školnímu vyučování nemohli připojit k mamince a tatínkovi na jejich zahraniční cestě. Zůstali ve svém domě v Kensingtonském paláci a to pod bedlivým dohledem své dlouholeté chůvy – Marie Teresy Turrion Borrallo.

Borrallo, která se narodila ve Španělsku, je chůvou Cambridgeových od roku 2014 a do jejich týmu nastoupila, když bylo princi Georgovi pouhých osm měsíců. O královské chůvě se mluví jako o naprosto profesionální ženě, která je „provdaná za práci„.

Co se týče toho, jak vévoda a vévodkyně připravují své děti na čas strávený mimo domov, princ William nedávno prozradil, že mají sladkou rodinnou tradici. „Vždycky se nás ptají, kam jedeme,“ řekl William během návštěvy Walesu na začátku tohoto měsíce, když se ho jeden z návštěvníků zeptal, jak se cambridgeským dětem daří. „A my jim ukazujeme, kde jsme na mapě,“ dodal podle časopisu People.

Zdroj: People.com