Kde pak ty ptáčku hnízdo máš? Na břehu Lago Maggiore! Pavel Nedvěd a Dara Rolins se chystají hnízdit

Vztah zpěvačky Dary Rolins a fotbalového mága Pavla Nedvěda se zřejmě posouvá do další roviny. Společně zakoupili stavební pozemek na luxusní adrese. Veřejnost o tom informoval italský web La Prealpina.

Zpěvačka se již dříve svěřila eXtra.cz, že je to právě ona, kdo musí svůj program podřizovat svému příteli. Pavel Nedvěd zastává funkci viceprezidenta fotbalového velkoklubu Juventus Turín, což s sebou nese spoustu neodkladných povinností. Je to tedy právě Dara, která častěji cestuje tisíce kilometrů, aby se zamilovaný pár mohl sejít. Koupě pozemku ale možná vše změní a čeští a slovenští fanoušci si Daru neužijí tak často, jak byli zvyklí.

Prestižní adresa

Okolí jezera Lago Maggiore je známou destinací, kde má své usedlosti množství italských i mezinárodních celebrit. Na protějším břehu, než se nachází pozemek, který zakoupili Pavel s Darou, stojí slavná historická vila „Campari“. Vilu zbudovala rodina, která přivedla na svět i známý alkoholický nápoj a před lety ji koupil bývalý italský premiér Silvio Berlusconi. Jeho vnučka Nicole Berlusconi na břehu jezera provozuje útulek pro týrané koně a údajně jich zachránila již více než pět set. Svou rezidenci zde má i anglická herečka a jazzová zpěvačka Dana Gillespie, která se proslavila jako Máří Magdaléna v historicky prvním uvedení muzikálu Jesus Christ Superstar, ale také svou spoluprací s Davidem Bowiem. Kdo ví, třeba si Dana s Darou jednou společně zazpívají.

Nezbývá, než Daře s Pavlem popřát šťastnou budoucnost a těšit se na fotografie z budování společného hnízdečka lásky.

Zdroje: La Prealpina, eXtra.cz