Katka Knechtová o svém trápení: Přiznala velkou touhu po dítěti! „Potřebuji vědět, jaké to je.“

Katarína Knechtová, slovenská zpěvačka se zlatým hlasem, se těší úspěšné kariéře, kterou zahájila ve skupině Peha. Později se vydala na sólovou dráhu a našla si své místo ve slovenském hudebním průmyslu. V průběhu let získala řadu ocenění, vydala úspěšná alba a nestárnoucí písně. Zatímco v profesním životě dosáhla hvězdné slávy, v tom osobním stále tápe.

Své soukromí si pečlivě střeží a na veřejnost jen zřídkakdy proniknou informace o její nové známosti či možném vztahu. To však neznamená, že by netoužila po rodině. Opak je pravdou. Katarína Knechtová byla na rodinu připravená už před lety, ale život to zařídil jinak. „Záležitosti kolem založení rodiny a narození dítěte však člověk neovlivní a může se o ně jen starat. Prošla jsem si obdobím, kdy jsem se hodně trápila, protože jsem si rodinu a dítě moc přála,“ přiznala Katka týdeníku Život.

S přibývajícím věkem její ambice ohledně mateřství nabíraly na obrátkách, ale byly i chvíle, kdy se dnes dvaačtyřicetiletá zpěvačka těžko smiřovala s tím, že k tomu nikdy nedojde. Koneckonců její životní styl není pro každého. „Žiju opravdu specifickým životem a málokterý muž s tím dokáže držet krok a respektovat to,“ vysvětlila sympatická Slovenka.

Zatímco jiní by to vzdali, slovenská hudebnice nezoufá. Sen o vlastním dítěti ji žene kupředu. „Ženy jsou různé, některé jsou šťastné i bez dětí, ale já jsem se z tohoto snu nikdy nevymanila. Budu se snažit, dokud nevyužiji jakoukoli příležitost, protože cítím, že tu lásku potřebuji zažít. Potřebuji vědět, jaké to je. Moje sestra má dva syny, vidím, že je to úplně jiný život, myslím, že taková životní změna by mě naplnila.“ Katka se svěřila odbornému magazínu inVitro.

Zdroj: zivot.pluska.sk, inVitro