Kateřina Žbirková si vyšla s kamarádem. Netají svůj vztah, jako kdysi s Mekym? Fanoušci jí lásku rozhodně přejí

Miroslav Žbirka, známý také jako Meky Žbirka, zemřel 10. listopadu 2021 a jeho šestapadesátiletá manželka tak zůstala zcela sama. Ale teď už má podle některých novou lásku. Novou láskou má být údajně mladší muž, hudebník z bývalé kapely jejího manžela.

Kateřina Žbirková se podle deníku Blesk svěřila, že prý se jedná jen o kamaráda, se kterým se zná léta. S Janem Horáčkem se však k sobě měli, když spolu byli na premiéře v kině Lucerna. Jan Horáček byl od roku 2001 členem Žbirkovi kapely.

Miro Žbirka se lidem vepsal do srdce svou hudbou a přívětivým dojmem. Hovoří se o něm jako o slovenském Karlu Gottovi a není tedy divu, že jeho manželce Kateřině lidé přejí, aby si novou lásku našla. Nikdo by jí nemohl mít za zlé, kdyby po dvou letech po smrti manžela zůstávala stále sama a držela smutek.

Tají nyní svůj vztah s Janem Horáčkem? Nebylo by to totiž poprvé! Podle iDnes se Kateřina přiznala, že kdysi rok tajila svůj vztah s Meky Žbirkou. Je možné, že se historie opakuje a Kateřině se zdá, že je ještě příliš brzy vyjít na veřejnost s faktem, že má nového partnera. Nicméně podle komentářů na sociálních sítích jí fanoušci lásku skutečně přejí.

To je fajn, že není sama. Na svého muže určitě nikdy nezapomene, a proč by neměla plnohodnotně žít dál. Moc jí to přeji.

Meky by si přál, aby žila plnohodnotný život.

Já jí to moc přeju. Život jde dál, proč pořád smutnit. Napořád ho má ve svém srdci, to jí nikdo nevezme. A že chce začít žít nový život? Proč ne?

Je mladá a krásná, tak proč by byla sama!

Tak zněly jenom některé z těch pozitivních komentářů a nutno dodat, že těch negativních bylo minimum.

Zdroj: Blesk, iDnes, Facebook,