Kate Perry a Orlando Bloom po 3 letech tajností ukázali svou dcerku: Daisy byla totálně rozkošná

  Postarala se o pořádné překvapení! Zpěvačka Katy Perry (39) a její partner – herec Orlando Bloom (46) nepatří mezi celebrity, které se běžně chlubí fotkami svých ratolestí. Svou tříletou dcerku Daisy Dove před zraky veřejnosti vždy chránili. Během zpěvaččina víkendového koncertu však udělali výjimku. Podívejte se, jak je rozkošná.

  Katy Perry měla během uplynulého víkendu závěrečný ze série koncertů v Las Vegas. Její velkolepé show plné bláznivých kostýmů se zúčastnilo několik celebritních hostů. Zmínit lze zpěvačku Celine Dion, či prince Harryho s manželkou Meghan. Ti letěli na koncert vlastním soukromým letadlem, což se nevyhnulo kritice veřejnosti. 

  Nepochybně nejvýznamnějšími návštěvníky koncertu byly však zpěvaččin partner Orlando a jejich dcerka Daisy. 

  Ovšem i samotná Katy dala všem najevo, že tam ten večer její dcerka je. „Daisy, moc tě miluji! Jsi pro mě nejlepší přítelkyní. Jsem šťastná, že jsi tady,“ poznamenala přímo z pódia umělkyně. 

  Rozkošná holčička měla na sobě šaty Minnie Mouse a na uších růžová sluchátka. Když ji maminka oslovila, usmála se a zamávala do kamery. 

  „Už od první chvíle, jak jsem ji uviděla, to byla ta největší láska, kterou jsem stále hledala. Díky ní jsem celá, uzdravila mě a ukázala mi, jak si v životě můžu znovu hrát,“  uvedla na účet milované dcerky Perry, která vyzdvihla také svého partnera. Ten jí je podle jejích slov velkou oporou. 

  Katy a Orlando si své soukromí hodně hlídají. Takže pohled na jejich krásnou dcerku potěšil každého jejich fanouška. A zřejmě nejen je. Vždyť malá Daisy je prostě rozkošná!