Kate Middleton má zakázáno mluvit o údajných nevěrách prince Williama

Nedávno se objevil snad dosud největší skandál britské královské rodiny. Začalo se šuškat o údajné nevěře prince Williama a proslýchalo se, že měl trávit svátek zamilovaných po boku jiné ženy, a to bývalé kamarádky samotné Kate Middleton, jak jsme psali zde.

V posledních dnech se objevily spekulace a nejrůznější zvěsti, které poukazovaly na manželskou krizi prince Williama a Kate Middleton. Vévoda z Wallesu měl prý dle dostupných informací strávil svátek zamilovaných se svou údajnou milenkou Rose Hanbury, s kterou se má prý tajně scházet už nějakou dobu.

Rose Hanbury však není veřejnosti zcela neznámou ženou. Byly si totiž velmi blízké s princeznou Kate.

Musí mlčet

Princezna z Wallesu se nachází v nelehké situaci. Ať už jsou probírané zvěsti o nevěře jejího manžela pravdivé či nikoli, Kate Middleton musí zachovat neutralitu a nenechat se touto kauzou vyprovokovat k unáhlenému jednání, jako je například potvrzování či vyvracení vzniklých spekulací nebo jakékoli změny v chování k jejímu manželovi Williamovi.

Jakýkoliv náznak může poškodit jméno královské rodiny

Podle informací webu musicmundial.com rozhodnutí promluvit by mohlo vážně poškodit královskou rodinu a především děti manželského páru Kate a prince Williama. Princezna Kate je nucena chovat se zcela přirozeně, jako by se nic nedělo, a to i za předpokladu, že by poměr s Rose Hanbury mohl být pravdivý. Jakékoliv vyhýbání se jejímu manželovi nebo podobné náznaky toho, že něco není v pořádku, by mohlo poškodit jméno celé rodiny.

Pokud by se tvrzení o poměru prince Williama s bývalou kamarádkou vévodkyně z Wallesu ukázalo býti jako pravdivé, mohlo by to mít katastrofální následky. A to nejen pro nadále fungující manželství Kate Middleton a prince Williama, ale i pro nadcházející korunovaci Krále Charlese III., který se svou manželkou Camillou Parker netrpělivě čeká na tento velký den a rozhodně by nebyl rád, kdyby vzniklá kauza jakkoli ovlivnila průběh korunovace.

Zdroj: Musicmundial.com, Redakce