Katarína Knechtová přiznala těžké deprese: Chtěla umřít a museli jí nasadit léky!

Na svém kontě má několik hudebních ocenění a nedávno se stala slovenskou ženou roku v kategorii umění. Řeč je o zpěvačce a hudebnici Kataríně Knechtové (41). Navzdory těmto úspěchům prožila těžké životní období. Trpěla depresemi, o kterých se rozhodla veřejně promluvit. Dokonce upozorňovala na to, že pokud se nezačne léčit, ukončí svou kariéru. V Česku se proslavila svým porotcováním v SuperStar 2018.

Navzdory své slávě a mnoha oceněním za hudební úspěchy neměla známá slovenská zpěvačka Katarína Knechtová vždy růžový život. V hudbě často experimentuje, a tak se často setkává s nepříznivými reakcemi svých fanoušků. Snaží se však, aby ji to zbytečně netížilo, zvláště ne po tom, čím si prošla v minulosti.

„Stalo se mi, že jsem dostala záchvat paniky. Ono to vlastně zní trochu směšně, protože kdo už v šoubyznysu nemá deprese nebo záchvaty paniky, jako by v něm ani nebyl, ale mně se třeba stala taková nepříjemná věc, že jsem měla jít na pódium a najednou jsem chytla takový záchvat paniky a bála jsem se, že už to nikdy v životě neudělám, že s hudbou končím, protože to nedokážu. Je to něco jako, že vylezu na jeviště a umřu,“ svěřila se zpěvačka v pořadu Radio Pyramida, a přiznala se k těžkým depresím a panickým stavům, které přirovnala ke smrti.

I tyto nepříjemné okamžiky z jejího života jí stále utkvívají v hlavě. „Pořád mám problém s tím, že když jsem v nějakém živém televizním pořadu, tak se mi ty vzpomínky pořád vracejí,“ prozradila Katarina. Došlo to tak daleko, že musela být nasazena léčba v podobě terapie i léků. Její stav se naštěstí zlepšil. „Léky mi pomohly. Chvíli jsem se musela léčit. Mozek si tyto situace tolik pamatuje a stále vám je vrací, že je nemůžete vyřešit jinak než terapií.  Ale dnes je to v pořádku. Kdyby se to nevyřešilo, už bych nezpívala, takže díky Bohu za to,“ poznamenala pro Radio Pyramida zpěvačka, která je nyní z nejhoršího venku.

Zdroje: Radio Pyramida