Karolína Kurková o zemětřesení v Turecku: S rodinou jsem tam strávila hodně času

Děsivé zprávy o ničivém zemětřesení na turecko-syrských hranicích obletěly svět a zřejmě nikoho nenechaly chladnými. K tragédii se vyjádřila také topmodelka Karolina Kurková (38) na svých sociálních sítích.

Turecko je jí totiž velmi blízké, jelikož tam s rodinou strávila nějaký čas. Proto ji zprávy o zemětřesení velmi zasáhly.

„Soucítím s oběťmi tohoto strašlivého zemětřesení. Turecko je místo, které je mi drahé, protože tam naše rodina strávila hodně času,“ napsala modelka k několika vzpomínkovým snímkům právě z toho místa. Své sledující také odkázala na zdroje k možnostem pomoci, které sdílela na svém Instagramu.

Komentáře pod jejím příspěvkem zaplavila vlna emocí. Její sledující, často z Turecka, Kurkové děkovali za podporu. „Situace je mnohem horší, než se zdá v televizi. Polovina z deseti měst byla zničena. Nemůžeme se dostat ke svým blízkým. Doufám, že se taková katastrofa už nikdy nebude opakovat. Děkuji za vaši podporu,“ napsala například jedna z fanynek. Podporu vyjádřila také modelka Tereza Maxová.

Zdroj: Instagram, redakce