Karlos Vémola se zapotil víc než v posilovně: V Lela Show pod palbou nepříjemných otázek nasliboval hory doly

V sobotním dílu Lela Show, kterou můžeme sledovat na televizní stanici Barrandov, se tentokrát objevil opravdu speciální host. Do „horkého“ křesla usedl samotný manžel moderátorky Lely, Karlos Terminátor Vémola, který se pod palbou nepříjemných otázek od své manželky opravdu zapotil!

Lela Vémola prostřednictvím svého profilu na Instagramu již s předstihem oznámila svého příštího hosta, který se měl v její show objevit. „Tento večer v mojí @lela_Show_official bude speciální host, a to můj manžel,“ napsala.

Noblesní příchod VIP hosta Karlose Vémoly sklidil u diváků úspěch. MMA zápasník se totiž projevil jako opravdový gentleman a přinesl své drahé choti krásnou kytici. Dvojice se v této unikátní show rozpovídala jak o své svatební cestě na Mauricius, tak i o společných plánech do budoucna, načež přišla řeč i na další případné potomky, či možné rozšíření jejich soukromé „Zoo“ o další zvířecí exempláře.

To, že je dvojice časově velmi vytížená a nezbývá jim proto příliš času na to, aby se mohli věnovat jeden druhému, je zjevné, ale zároveň i pochopitelné. Karlos Vémola je jeden z nejznámějších MMA zápasníků a veškerý svůj čas tedy zasvěcuje tvrdým tréninkům a dalším aktivitám s tím spojeným.

Karlos se v Lela Show mimo jiné nechal slyšet, že svůj život hodlá v nadcházejícím období změnit. Přeje si totiž rozšířit rodinu o dalšího člena, nebo možná rovnou o dva, kdo ví. „Chci mít větší dům s větší zahradou. S větším šatníkem pro mou ženu. Víc dětských pokojů, pak můžou být ještě dvojčátka. Budu muset zmlátit hodně lidí, abych ti mohl pořídit ten dreamhouse s jezerem a obrovskou zahradou,“ řekl dle informací webu Extra.cz.

Jelikož je Karlos milovníkem zvířat, tak by si prý mimo již zmíněného pořizování „potomstva“ dále přál i to, aby se mu na zahradě proháněli sloni a žirafy, o čemž už ostatně hovořili při své svatební cestě na Mauriciu. „Tím, že jsme byli na safari, tak manžela nadchlo mnoho zvířat jako třeba žirafy. Ale jak říkám, nejdřív musí Karlos koupit velký pozemek s domem a prostorem, pak až může být žirafa. A musím přiznat, že se žirafa líbí i mně, takže až se budeme jednou stěhovat a bude na to ten pořádný prostor, tak mi žirafa opravdu vadit nebude,“ svěřila se Lela Vémola pro Super.cz.

Zdroj: Instagram, Extra.cz, Super.cz