Karlos Vémola popřál k narozeninám Jiřímu Krampolovi. Fotografie Krampola v obležení polonahých krásek, kterou bijec zveřejnil, lidi pohoršila

Jiří Krampol je známý český herec a moderátor, který 11. července oslavil 85. narozeniny. Vzpomněli si na něj mnozí, a dokonce i zápasník Karlos Vémola, kterého Krampol oddával – tedy alespoň naoko. Popřál mu však tím stylem, že tak trochu potopil sebe i herce.

Jiří Krampol, nyní již pětaosmdesátiletý herec, má poslední dobou samé zdravotní problémy a poměrně často si stěžuje na nízkou penzi, proto prý musí neustále pracovat. A to i přesto, že už to fyzicky prostě nezvládá a končívá v nemocnici. Podle fanoušků za to může nezřízený život, kdy pil a kouřil jednu cigaretu za druhou. Teď jim Karlos nahrál na smeč!

Karlos Vémola na svém Instagramu uveřejnil přání herci, a to k fotografii, na které je s Krampolem. Kolem nich jsou spoře oděné atraktivní dívky a oba muži mají široké úsměvy na tváři. Jak by ne, když je kolem nich tolik polonahých krásek? Tak trochu mlýn na Vémolovu nevěru. Navíc Krampol drží v dlaních chlazené šampaňské, čímž zas nahrává těm, kteří tvrdí, že jako herec si života dost nezřízeně užíval.

Pod fotografií se to samozřejmě začalo hemžit poměrně zajímavými komentáři. Někteří se královsky baví, zatímco jiní mají za to, že touto fotografií, leč je opravdu povedená, Karlos Vémola sám sobě ani herci příliš nepomohl. Zejména v době, kdy si Krampol v médiích hojně stěžuje téměř na cokoliv.

Ty vole, po tom všem, co Lele děláš, jsi fakt nemohl vybrat lepší fotku…

Borec chlastá Moet a druhý den si stěžuje, že má nízký důchod!

Happy Birthday v bordelu.

Asi čím více roků, tím více k****v.

To jenom ukazuje ten Krampolův životní styl. Chlast, coury a pak nemám prachy. Hlavně, že teď zas bude brečet, že musí makat, protože nemá peníze!

Co by na tuto fotografii řekl sám Krampol? Věděl, že se jednou Karlos tímto výstřelkem pochlubí? Mohl to čekat. Jak známe Jiřího, tak by si z toho hlavu, jako někteří Karlosovi fanoušci, nedělal.

Zdroj: Instagram, autorský text