Karlos Vémola o prvním setkání s Richardem Genzerem. Bavič mu chtěl zprvu rozbít ústa

Český bojovník Karlos „Terminátor“ Vémola (37) je známý tím, že se nebojí dát pořádnou ránu, proto si na něho málokdo dovolí. Ale najdou se i tací odvážlivci, jako například bavič Richard Genzer (56). Vémola v televizi řekl i to, jak se poznali, a že málem došlo i k potyčce!

MMA zápasník v lidech vzbuzuje respekt a strach. Přesto ho někteří překvapí, pokud ho vyzvou na zápas, nebo v případě Genzera na něho dokonce i řvou. O tom, jak to mezi nimi dvěma tedy je, informuje web Extra.

Jejich první setkání bylo zvláštní. „Já stojím ve Špindlerově Mlýně na baru a tam na mě někdo řve: ‚Vémolo, chceš do držky?‘ To znělo tak vážně, že jsem si myslel, že je nějaký problém. Já jsem se otočil a tam stál Geňa,“ cituje Vémolu web Extra.

Oba se ale rozpovídali i o tom, jaké vztahy mají mezi sebou dnes. „Dneska to už Richard povýšil na jiný level. On, když mě dneska někde potká, tak na mě zezadu skočí a začne mě škrtit a u toho říká: Vémolo, já tě zabiju,“ řekl zápasník.

„Ale pozor, já, když na něho skočím, tak pro něj to je, jako kdyby na něj skočila moucha. Já ho škrtím celou svou vahou a on furt mluví,“ dodal Richard Genzer v pořadu Inkognito, kde zábavnou historku oba s chutí vyprávěli. Nicméně Karlos občas rychleji mluví, než koná – o tom jsme psali například zde.

Aby nezlenivěl, stále tvrdě trénuje

Že bijec nechce nic podcenit, ani to, že by ho časem mohl porazit kdejaký herec, je více než jasné na jeho Instagramu. Tam neustále přidává nové příspěvky o tom, jak se připravuje na další a další souboje, které ho v letošním roce čekají.

I proto je důležitý odpočinek. Ten zvolil letos Karlos v exotice. „Hlavní důvod, proč jsem vyrazil do Thajska, je, že se váha sama neudělá. Teď je jedna ráno a já tady před Tiger gymem ještě vyběhávám. Jak jsem byl nemocnej, tak jsem u Yakuzy trénoval jen technicky, a díky tomu jsem hodně přibral a spadla mi kondice. I proto jsme v Thajsku se zaměřením na tvrdou kondiční přípravu,“ svěřil se bojec webu Sport.

Zdroj: Extra.cz, Sport.cz, Instagram-Karlos Vémola, redakce, vipshow.cz,