Kapitán Demo v pořadu Na lovu se divákům nezavděčil. „Pošlete toho převlečeného Rytmuse pryč,“ zoufali si

Kapitán Demo se prezentuje jako největší česká celebrita, o kterém však mnozí nikdy ani nezaslechli. Jedná se o hudebníka, producenta a DJ Jiří Buriana (44), kterému s jeho alter egem pomáhá manželka Darina (36). Kdoví proč se Kapitán Demo dostal až do soutěže Na lovu, kde fanouškům znechutil sledování.


Kapitán Demo, i když se to nezdá, má silné hudební geny díky svým předkům. Jeho otec Jan Burian je písničkář, zpěvák a spisovatel a jeho dědeček byl hudební skladatel a divadelník E. F. Burian, píše se na Wikipedii. Podle fanoušků však zrovna Jiří Burian nic z umu svých předků nezískal a spíše by měl řemeslo pověsit na hřebík.


Podle diváků přišla do jejich oblíbené soutěžní relace prostě maškara, která jej pokazila. Humor, který Kapitán Demo předváděl, je nijak nezasáhl a stejně tak i jeho hudební skeče pro diváky nemají dost kvality. Na sociálních sítích se nebáli do zpěváka pustit.


Kdo je Kapitán Demo? Původně jsem myslel, že je to převlečený Rytmus a dělá ze sebe trapáka.

Nechci ho už nikde vidět. Stačilo, že jsem se na něj musela dívat v sobotu. Humor, který nějak nechápu.

To byla hrůza!

Zakrýval jen svoji tupost. Má IQ tykve.

Nechápu jeho humor. Vůbec mně to nepřišlo vtipné. Asi už jsem stará.

Trapas! Když to bylo na charitu, mohl se snažit, a ne na sebe upozorňovat!

Tihle sebestřední tupci nemají sebekontrolu. Já bych mu udělila bobříka trapnosti.

No, to byl teda zážitek. Už nikdy více.

Doufejme, že si Kapitán Demo nepročítal, co na něj říkají diváci, protože z takových komentářů by se mu asi neudělalo dobře. Ačkoliv to měl být díl, ve kterém se peníze střádaly na charitu, tak se zdá, že se Jiří Burian snažil vytěžit co nejvíce slávy pro sebe. Což se mu svým způsobem povedlo, pokud mu šlo hlavně o tu negativní popularitu… A co vy, znáte tuhle osobnost showbussinesu?


Zdroj: Facebook, Wikipedie, redakce