Kapitán Amerika se oženil. Chris Evans se tajně oženil se svou mladší hereckou kolegyní. Hosté museli podepsat smlouvu o mlčenlivosti

Herec Chris Evans, který je známý především jako Kapitán Amerika, zlomil o víkendu srdce všem svým fanynkám, když si potají vzal svou o šestnáct let mladší kolegyni Albu Baptistu. Prstýnek ji navlékl za přísného utajení.

Novopečený manželský pár měl obřad na soukromém pozemku. Obřad byl utajovaný, ale pozváno bylo mnoho slavných osobností, mezi nimiž nechyběli Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Jeremy Renner, nebo Emily Blunt.

Z důvodu vysokého utajení byly svatebčanům před obřadem odebrány mobilní telefony a hosté museli podepsat speciální smlouvu o mlčenlivosti, informuje deník Page Six.

O vztahu tohoto páru se toho ví velmi málo, jelikož svůj vztah si střeží v soukromí.

Chris Evans měl v letech 2004-2006 poměr také s herečkou Jessicou Biel. Je známý především z filmů Fantastická čtyřka, Kapitán Amerika: První Avenger nebo Cellular. Je o něm známo, že podporuje práva LGBT+ skupin a zajímá se o buddhismus. Alba Baptista je portugalská herečka, která svou kariéru nastartovala právě v rodném Portugalsku a její významný filmový počin byl v titulní roli ve filmu Jeptiška bojovnice.

Zdroje: Page Six, Instagram