Kanye West zavítal na synův zápas. Vypadal jako z hororu!

Stále věrný své pověsti! Výstřední módní kreace, skandály a kontroverzní způsob života jsou již neodmyslitelně spjaty s raperem Kanye Westem (46). Ten provokuje snad vždy, když se zjeví na veřejnosti. Jinak tomu nebylo ani v uplynulých dnech, kdy zavítal na basketbalový zápas svého syna.

Kanye West je čtyřnásobným otcem. Děti má s hvězdnou Kim Kardashian. Starší z nich – dceru North (10) a syna Sainta (8) porodila ona sama, mladší Chicago (6) a Psalma (4) vynosila a porodila náhradní matka. 

Kanye a Kim se před pár lety rozvedli a raperova komplikovaná povaha brunetce nejednou způsobila vrásky na čele. Sladit jejich výchovné praktiky proto není zcela jednoduché. Oba ale kvůli dětem usilují vzájemně vycházet. Paparazzi je například nedávno nafotili spolu na večeři.

Že výstřednímu raperovi na jeho dětech záleží, potvrzuje i fakt, že v pátek zavítal na basketbalový zápas svého syna Sainta. Avšak tím, co měl Kanye na sobě, mohl některým přítomným přivodit infarkt. Nebo i noční můry. Vypadal totiž jako by si odběhl z hororu Pátek třináctého.