Kanye West snad nemá dost peněz? Nejnovější sporý outfit jeho ženy tomu napovídá

Kanye West dříve patřit mezi úspěšné hudebníky, v posledních měsících to však vypadá, že se rozhodl své zbývající fanoušky těšit svými podivnými outfity. Naprostým opakem je jeho manželka Bianca Censori, která se na ulicích po jeho boku objevuje velmi stroze nebo velmi odvážně oblečena.

Jako tomu bylo včera, kdy portál DailyStar vydal článek právě o této dvojici. Fotografové totiž zachytili Kanyeho a jeho manželku na cestě do nahrávacího studia v LA. Vzhledem k tomu, co oba měli na sobě, je ani tak nezajímalo, jestli Kanye dělá na novém albu nebo jen spolupracuje s nějakým jiným interpretem.

Rapper měl na sobě černou masku zakrývající celý obličej, nadměrnou koženou bundu, tmavé pytlovité kalhoty, kožené rukavice a boty. Později přidal khaki pončo, aby se ochránil před deštěm. Naproti tomu Bianca se doma před zrcadlem moc nerozmýšlela, co si na sebe oblékne. Její outfit tvořily pouze černé vysoké kozačky a průhledná pláštěnka s černými nápisy. Ty zakrývaly většinu jejího hrudníku, na zakrytí intimních partií použila kabelku a se zakrýváním pozadí se ani neobtěžovala.

Veřejnost spekuluje, zda se Bianca takto obléká dobrovolně, nebo je jen pouhou loutkou svého manžela. Ten totiž loni na sociálních sítích prohlašoval, že příští rok se bude jeho manželka odhalovat ještě více. Podle nás toho na druhý měsíc v roce ukázala až dost. Co ukáže v těch ostatních deseti, se můžeme jen domnívat. Je ale jasné, že nic překvapivého už asi neuvidíme.

Zdroje: DailyStar