Kanye West a jeho Bianca prožili intimní chvíle na lodi v italských Benátkách. Nestydatou situaci někdo zaznamenal na kameru

Rapper Kanye West (46) a jeho žena Bianca Censori (28) opět pobouřili společnost, když se minulý týden projížděli na lodi v Benátkách. Na tom by nebylo nic znepokojivého, kdyby přihlížející nespatřili jeho nahé pozadí, zatímco se Bianca krčila u jeho klína. Někdo toto nepatřičné chování zaznamenal a tak to nezůstalo bez odezvy, píše magazín Page Six.

Společnost Venezia Turismo Motoscafi, která loď páru pronajala, se proti chování dvojice ohradila. Společnost sdělila, že Kanye a Bianca již nebudou na palubě žádného z jejich plavidel vítáni.

Dále uvedla, že její zaměstnanci neměli ponětí o tom, co se na lodi za jejich zády odehrává. Dozvěděli se to až z médií, když se fotografie z minulého týdne dostaly na veřejnost.

„Řidič musel dávat pozor na provoz a tyto nestydaté věci neviděl,“ uvedla společnost. Prý že kdyby to viděl, okamžitě by oznámil přestupky odpovědným osobám.

Na palubě lodního taxíku se údajně nacházela také třetí osoba, která dvojici hříšníků doprovázela a bránila kapitánovi ve výhledu na zadní část lodi. Prý šlo o neznámou ženu. Kdoví jestli to byl záměr, aby Kanye a Bianca měli soukromí.

Italská půjčovna lodí jejich chování odsoudila a od těchto činů se zcela distancuje.

„Pan West a jeho manželka již rozhodně nebudou na palubách lodí naší společnosti vítáni.

My jsme zvědaví, jestli se ještě o jejich dovolené v Itálii něco pikantního dozvíme, nebo si ji budou od teď užívat v soukromí. Popularity si užili dost.

A jak se vlastně dali dohromady?

Podle magazínu Elle Bianca Censori začala pracovat pro Kanye Westa v roce 2020, kdy jí rapper přes Instagram nabídl pozici návrhářky jeho módní značky Yeezy. Ona nakonec nabídku přijala. Mluví se o tom, že vážnější vztah spolu navázali až po dvou letech, kdy Kanye vydal píseň s názvem „Censori Overload“. Začátkem tohoto roku si jich všimla média, když spolu večeřeli v Beverly Hills, kde v té době rapper žil. Bývalá manželka Kim Kardashian byla pouhé dva měsíce od rozvodu z Westem, když se Kanye a Bianca v lednu 2023 vzali. Povídá se, že jejich svazek není právně uzavřen, i když si vyměnili prsteny a sliby.

Zdroje: Page Six, Instagram, Elle.cz