Justin Timberlake má jasno, jak by měl dopadnout soud o peníze Britney Spears

Justin Timberlake a Britney Spears tvořily pár tři roky a rozchod v roce 2002 zpěváka úplně zlomil. Šeptalo se o nevěře Britney. Dnes je Britney v zoufalém stavu a snaží se vymanit z poručnictví svého otce Jamieho. Při této příležitosti má její bývalý přítel jednoznačný odkaz.


Zpěvačka Britney Spears má za sebou množství skandálů a v různých etapách svého života na tom nebyla psychicky zrovna nejlépe. Proto je již 13 let její poručníkem otec Jamie.

Zpěvačka se však snaží tuto situaci změnit. Rada by se dostala k vlastním penězům a také by chtěla o sobě a svém těle rozhodovat sama. „Jsem nešťastná, nemohu spát, mívám deprese, každý den pláču … Je to moje touha a sen, aby se toto všechno skončilo. Chci zpět svůj život,“ prohlásila umělkyně.

Na její snahu o osvobození se zpod otcova rozhodování o jejím životě, zareagoval i zpěvaččin expřítel Justin Timberlake. S tím v roce 2002 nafotila nádherné fotky ve společnosti rodiny a po třech letech vztahu každý čekal zásnuby. No dříve, než magazín Hello zamilované záběry použil, dvojice se rozešla. Mluvilo se o nevěře Britney s jejím choreografem.

Justin by proto mohl mít zlomené srdce. Přesto ji v jejím aktuálním boji plně podporuje. „Po tom, co jsme dnes viděli, bychom měli Britney všichni podpořit. Navzdory naší minulosti, tomu dobrému i špatnému,“ uvedl na Twitteru poté, co se dostala na veřejnost zpěvaččina výpověď ze soudu.

„To, co se jí děje, není v pořádku. Žádná žena by neměla být zbavena rozhodnutí, které souvisí s jejím tělem. Nikdo by neměl být držen proti své vůli. Ani nucen dožadovat se přístupu k prostředkům, které si tak tvrdě vydřel,“ míní zpěvák.

A v závěru příspěvku dodal, že Britney podporují oba s partnerkou Jessicou Biel. „Doufáme, že soud a její rodina toto napraví a nechají ji žít, jak chce,“ prohlásil Justin.