Justin Bieber oficiálně ruší své turné. Jako důvod udává své zdraví. Ale fanoušci spekulují o dramatu mezi Hailey a Selenou Gomez

Justin Bieber učinil nečekané rozhodnutí. Po dramatu mezi Hailey Bieber a Selenou Gomez se rozhodl zrušit zbytek svého turné Justice World Tour, které mělo být i v Česku, píše web Perez Hilton.

Pokud máte lístky na turné zpěváka Justina Biebera, máme pro vás špatnou zprávu. Fanoušci osmadvacetiletého zpěváka obdrželi v úterý brzy ráno e-mail, že zbytek jeho turné, které zahrnuje, či spíše mělo zahrnovat, 70 koncertů, byl oficiálně zrušen. Tuto zprávu krátce poté potvrdil twitterový účet Justice Tour Updates ve svém tweetu:

Vzhledem ke všem těm nedávným dramatům mezi jeho manželkou Hailey Bieber a bývalou přítelkyní Selenou Gomez si nemůžeme pomoct, ale zajímalo by nás, jestli jeho rozhodnutí neovlivnil nějaký stres z toho všeho. Justin již dříve, v září 2022, po vystoupení v Rio de Janeiru v témže měsíci, odložil termíny budoucího turné a na svůj Instagram tehdy napsal: „Začátkem tohoto roku jsem zveřejnil svůj boj s Ramsay-Huntovým syndromem, kdy jsem měl částečně ochrnutý obličej. V důsledku této nemoci jsem nemohl dokončit severoamerickou část turné. Po odpočinku a konzultaci s lékaři, rodinou a týmem jsem odjel do Evropy ve snaze pokračovat v turné. Odehrál jsem šest živých vystoupení, ale vybralo si to na mně skutečnou daň. O uplynulém víkendu jsem vystoupil na festivalu Rock in Rio a lidem v Brazílii jsem dal všechno, co ve mně je. Poté, co jsem slezl z pódia, mě přemohlo vyčerpání a uvědomil jsem si, že teď musím dát přednost svému zdraví. Proto si dám od koncertování prozatím pauzu. Budu v pořádku, ale potřebuji čas na odpočinek a uzdravení.“

Většina fanoušků se domnívá, že hlavním tématem onoho dramatu mezi Hailey Bieber a Selenou Gomez bylo staré video, kdy se na něm Hailey zřejmě dáví vzteky při zmínce o Taylor Swift. V reakci na video, které evidentně zesměšňovalo její nejlepší kamarádku, Selena pod video napsala: „Moc se omlouvám, moje nejlepší kamarádka je a nadále zůstává jednou z nejlepších ve hře.“ Krátce poté Selena během živého vysílání na TikToku oznámila, že si dává pauzu od sociálních médií.

Doufáme, že Justin a jeho manželství budou v pořádku. Co si o tom myslíte vy? Myslíte si, že zrušení koncertu souvisí s dramatem mezi Hailey a Selenou?

Zdroj: Perez Hilton, Instagram