Jsem stoprocentní muž, ujišťuje své fanoušky Dwayne Johnson (51). Jeho dcery se na něm opět vyřádily

Představitel Kráčející skály to vůbec nemá jednoduché. Je totiž otcem dvou malých dcer, kterého svého holohlavého tatínka často používají jako malovací plátno nebo tak zvanou „česací hlavu“, kterou můžete dle své fantazie nalíčit a učesat. A jelikož tu druhou věc moc dělat nemohou, The Rock se už několikrát svým fanouškům na Instagramu ukázal s výrazným make-upem.

Dwayne Johnson má celkem tři dcery. Dvaadvacetiletou Simone má z přechozího manželství s Dany Garcia a Jasmine (7) a Tianu (5) se svou současnou ženou Lauren Hashian, píše časopis People. A právě dvě poslední jmenované princezny svého tatínka často „trápí“ svými holčičími hrami. Už jsme tak Dwayna mohli vidět jako pacienta, co dostal rektální teploměr do pusy, s namalovanými nehty nebo celým obličejem.

Nasvalený herec si ale svoje dcerky nemůže vynachválit. Prohlásil, že každý muž si vždy přeje mít syna, ale každý potřebuje mít dceru. Dle jeho výrazu ve videu výše je to ale s nimi opravdu někdy obtížné. „Pokud to nevíte, jsem stoprocentní M.U.Ž.,“ ujišťuje svoje fanoušky Dwayne a pro jistotu připojil emotikon zaťatého bicepsu.

„V sobotu ráno pracuji ve své kanceláři, když do ní vtrhnou dvě malá tornáda s: „TATI, MŮŽEME SI TĚ, PROSÍM, NA DVĚ MINUTY PŮJČIT? Jasně, ale nic mi necpi na obličej, za 20 minut mám online schůzku. DOBŘE, TATI. Musím být blázen, když na tohle pořád dokola naletím. Ale to je naše práce jako otců a mužů (a my to máme rádi),“ svěřil se herec se svými otcovskými potížemi.

A jak to dopadlo se můžete podívat ve videu. Je docela sladké vidět v záplavě jeho příspěvků z posilovny něco takového.

Zdroje: People, Instagram