„Jsem smířená s tím, že mě opustí,“ překvapila Dara Rolins. Rozchod s Nedvědem na obzoru?

Když se převalilo, že Dara Rolins (50 a Pavel Nedvěd (51) tvoří pár, nikdo jejich vztahu velké šance nedával. I po dvou letech to stále mezi nimi jiskří, svou lásku si užívají a evidentně plánují spolu zestárnout. Jak o něm mluvila ještě jen na začátku?

V čem je to s Pavlem jiné?
Z fotek, které Dara pravidelně zveřejňujena svém Instagramu, je zřejmé, že jsou spolu šťastní. Tráví spolu volný čas v Itálii i v Česku, chodí na dovolené, v létě si vyrazili na Sardinii, do Málagy, nedávno se vrátili z Emirátů.

S Pavlem si rozumí i Darina patnáctiletá dcera Laura. Podle Dařiných slov fungují jako rodina a je jim dobře. ‚‚Je to jen o lásce a o tom, že chceme být spolu. Umíme se smát a všichni tři vlastně umíme spolu fungovat. Lola má ráda Pavla a Pavel ji. Užíváme si ten čas a je to velmi pěkné,“ řekla v rozhovoru pro Blesk.cz.

Dara Rolins otevřeně říká, že oba umí potlačit svá ega a když je třeba, vyhoví jeden druhému.

„Když má jeden nabitý program, nebo plány, tak mu to ten druhý nevyčítá, respektuje to. Oba jsme na sebe pyšní. Když jsem rychle vyprodala O2 arénu, cítila jsem, jak je na mě hrdý a fandí mi.“ řekla. Nakonec, ani ona neplánuje skončit se pěveckou kariérou, proto společně investovali do luxusních pozemků v Itálii a Praze a budují si zde společná hnízdečka.

Dům, který staví v blízkosti jezera Maggiore se nachází ve vesničce Arolo. Podle Dary se jedná o náročnou stavbu. Staví se totiž na skále. ‚‚Budeme mít vlastní orlí hnízdo. Postaveny jsou zdi, základy, bazén, ale nejde to tak rychle. Pražská stavba je ve fázi ujasňování, takže se pozastavila.“

Co bude s Laurou? Darin střízlivý pohled je obdivuhodný
V domě bude mít každý svůj svět, i Laura. Dara si je však vědoma, že svou dceru doma neudrží, což je moc střízlivý, ale zároveň v mnohém i správný pohled a přístup mámy. Náš svět by se totiž neměl točit jen kolem dětí a naopak jejich svět, jen kolem nás: ‚“Jsem smířená s tím, že bude pokračovat v zahraničí a opustí mě. Ale nejsem na to sama, mám Pavla,“ šokuje upřímností. Její Lola studuje na mezinárodní škole Park Lane a neplánuje jít ve stopách své mámy.

‚‚Rozhodla se, že půjde svou cestou. Vyzkoušela si být modelkou i zpěvačkou. Vnímá a cítí možnost, že bychom jí mohli pomoci otevřít ty dveře. Vyhodnotila však, že si je chce otevřít sama,“ říká máma Dara, která oslaví 51 let v prosinci. Žádné dárky však nečeká. ‚‚Čekám jen to, že budeme spolu a půjdeme na dobrou večeři,“ uzavírá slovenská popová diva.