Josef Rychtář: čekal jsem, že mě Artur kontaktuje

Řeč je o vdovci po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) Josefu Rychtářovi (63), pro kterého na konci dubna uplyne už dlouhých devět let, kdy ztratil svou Ivetku.

Přiznal, že od nešťastné události, kdy si zpěvačka vzala dobrovolně život skokem pod jedoucí vlak, není v kontaktu s jejím synem Arturem (26). Přesto doufal, že se spolu setkají, jak napsal Život v Česku.

Josef Rychtář, který má už delší čas novou partnerku, přiznal, že od smrti Ivety Bartošové není s Arturem Štaidlem vůbec v kontaktu. Smrt umělkyně je pro Josefa Rychtáře o to těžší, že k ní došlo o jeho narozeninách, tedy 29. dubna. 

„Myslel jsem si, že mě bude kontaktovat, že bude chtít nějaké informace z posledních dnů, kdy Ivetka žila, protože jsem s ní byl a on měl v tom týdnu, kdy se to neštěstí stalo, přijet. Takže jsem si říkal, jestli se ozve, aby si udělal nějakou ucelenou představu, ale doposud se neozval. Rád bych se s ním setkal, ale to je na něm, nic ho ke mně neváže,“ dodal.

O kariéru Artura se údajně vdovec po Ivetě Bartošové po celý čas vůbec nezajímá. Třídílná minisérie Iveta, která mapuje životní příběh zpěvačky, je podle vdovce Josefa něčím, co odmítá sledovat. „Ukázky jsem viděl a jednoznačně to s Ivetkou nemá vůbec nic společného,“ řekl směrem k hereckému obsazení.

Zdroj: Instagram, životvčesku.cz