Josef Rychtář (65) si po Ivetě našel další objekt. Píše Dádě Patrasové (67). Felix Slováček Rychtářovi vrací úder

Před devíti lety Josef Rychtář přišel o svou milovanou Ivetku (†48), která spáchala sebevraždu v den jeho narozenin skokem pod jedoucí vlak. Josef se s touto ztrátou stále nevyrovnal a zřejmě má pocit, že musí zachránit nějakou další ženu, která má, jak se říká, na mále. No a vybral si Dádu Patrasovou, píše deník Aha.

Podle jeho informací jí Rychtář píše smsky, ve kterých jí varuje, aby nedopadla právě jako jeho milovaná Iveta. Tvrdí, že Felix Slováček (80) není Dádě vůbec žádnou oporou a žije si svůj vlastní život. Podle něj by se měl spíš snažit odčinit to, že byl Dádě nevěrný 7 let s Lucií Gelemovou (40). „Dádo, Felix není normální… Svině si nedají pokoj. Snaží se vás dohnat jako Ivetku na samé dno!” zní jedna ze sms zpráv, které Rychtář Dádě poslal.

Patrasová na ně však nereaguje, ale deníku Aha se přiznala, že jí jeho chování opravdu vyvádí z míry. „To snad nemyslí vážně. Já svoje děti zdárně vychovala a dovedla do dospělosti bez mého jediného škraloupu!!! Neřežu se žiletkou a chci žít. Nechci skákat pod vlak a s tím, co jsem v životě dokázala, jsem spokojená,“ rozčílila se bývalá dětská ikona a dodala, že Rychtáře navíc vůbec nezná. Ani to však Rychtáře neodrazuje.

Dádě prý dokonce radí, jak obejít zákon. Když nabourala pod vlivem alkoholu, radil jí, aby u správního úřadu tvrdila, že jí bylo špatně z horka a od rána zvracela. To by mělo zabrat jako odůvodnění, proč odmítla dechovou zkoušku. Je až s podivem, že se Rychtář pouští do něčeho takového, když právě on si na vlastní kůži zažil, jaké to je žít s člověkem se závislostí. Letos v dubnu přiznal časopisu Blesk, že své drahé Džambulce (Ivetě) musel podávat alkohol v malých dávkách, aby neměla abstinenční příznaky. Ty by jí totiž, podle lékařů, mohly stát život.

K celé situaci se vyjádřil i Slováček, který nechápe, proč se do nich Rychtář míchá. Ano, žiju si svůj život, Dáda si žije také svůj život, naše děti si žijí svůj život a já bych panu Rychtářovi doporučoval, aby si také žil svůj život,“ vyjádřil se saxofonista a víc to nerozváděl.

Rychtář by se spíš měl starat o svou přítelkyni Ivu, kterou už má 5 let a dokonce by si jí chtěl vzít, psal loni časopis Blesk. S Ivou se poznal před 10 lety, kdy Iva chtěla od Ivety autogram.

Zdroje: Aha, Blesk