Johnny Depp se zamiloval: Randí se svou právničkou

Herečka Amber Heard (36) je teď asi pořádně naštvaná. Díky tomu, že o svém bývalém manželovi a slavném herci Johnnym Deppovi (59) tvrdila, že ji mlátil, tak se Johhny seznámil se svou současnou přítelkyní, jak informuje People.

Bývalá Deppova manželka Amber Heard o Johnnym tvrdila, že ji mlátil. Kvůli tomu se americký herec setkal u soudu s deníkem The Sun. Depp totiž noviny žaloval za urážku na cti, protože o něm napsali, že je „mlátičem manželek“. Amber dokonce při tomto soudu proti Deppovi vypovídala.

Herec sice soud prohrál, avšak díky tomu se seznámil s právničkou Joelle Rich, do které se zamiloval a momentálně s ní i chodí.

Potvrzený vztah

„Chodí spolu, ale není to vážné,“ říká zdroj pro People. Románek mezi právničkou a hercem se ještě více prohloubil v letošním případu, ve kterém se Heard a Depp soudili znovu. Johnny spor tentokrát vyhrál a bylo mu přiznáno více než 10 milionů dolarů. Ačkoliv Joelle tentokrát nebyla v Deppově právním týmu, několikrát se u soudního jednání objevila, aby vyjádřila svoji podporu.

Jak píše Extra, Joelle Rich má odborné zkušenosti v oblasti sporů o pomluvy, soukromí a autorská práva. Brání reputaci svých klientů proti falešným a pomlouvačným obviněním v tisku, online a na sociálních sítích. Její firma zastupovala například i Meghan Markle.

Zdroj: People, Extra