Johnny Depp o svém dětství: Bylo horší než peklo! Rány podpatkem i popelníkem na denním pořádku

Johnny Depp se při procesu s bývalou manželkou Amber Heard rozpovídal o svém bouřlivém dětství. Fyzické týrání jeho matky v něm zanechalo hlubokou stopu! Co vše se u Deppových dělo?

Osmapadesátiletý herec podle webu People uvedl, že jeho zesnulá matka Betty Sue Palmerová k němu byla v době dospívání násilnická a krutá, až se „snažil držet mimo ohnisko jejího zájmu“.

Slovní a psychické týrání bylo skoro horší než bití. Bití byla jen fyzická bolest. S fyzickou bolestí se člověk naučí vyrovnat. Naučíte se ji přijmout. Naučíte se s ní vyrovnat,“ svěřil se Depp.

Některé z násilností, které Palmer páchala, podle Deppa zahrnovaly házení popelníkem, děti tloukla botou na vysokém podpatku nebo telefonem. Své děti prý mlátila do hlavy a dle Johnnyho slov „uměla být tak krutá, jak jen může někdo být“.

Depp vyprávěl, že jeho otec John Depp starší je velmi milý, tichý a plachý člověk. Dětí se však nezastával, protože i on měl z Johnnyho matky respekt.

„A když se Betty Sue, moje matka, pustila do mého otce – a před dětmi jí to samozřejmě bylo jedno -, on kupodivu zůstal velmi stoický…,“ pokračoval herec u soudu „… zatímco ona mu dodávala bolest, a on to spolkl. Přijal to.“

Depp dále uvedl, že „nikdy nenastal okamžik, kdy by se otec přestal ovládat a napadl matku, uhodil ji nebo jí dokonce řekl něco zlého“.

Podle deníku Naše hvězdy se Johnnyho matka vysmívala nejen jemu, ale i ostatním dětem, třeba kvůli brýlím či křivým zubům. Dceři Christie říkala Violet, což bylo jméno tchyně, kterou nenáviděla.

Zdroje: People, Naše hvězdy