Johnny Depp a kapela Hollywood Vampires ruší všechny koncerty ve Spojených státech. Na vině je Deppův zraněný kotník. Koncert u nás ale bude!

Hollywood Vampires je americká superskupina složená ze zpěváka Alice Coopera, Johnnyho Deppa a Joea Perryho z Aerosmith. Před pár dny byla tato sestava donucena odložit na tento týden tři plánované koncerty v Severní Americe kvůli Deppovu zranění kotníku.

Koncerty, které se měly původně uskutečnit 30. května, 31. května a 1. června v Manchesteru, Bostonu a Bethelu v New Yorku, byly podle oznámení kapely přeloženy na konec července, informuje web Deadline.

„Se smutkem vám sdělujeme, že Hollywood Vampires v nadcházejícím týdnu přeloží tři termíny našeho amerického turné,“ uvádí kapela na svých účtech na sociálních sítích. „Johnny utrpěl po nedávných vystoupeních bolestivé zranění kotníku a lékař mu doporučil necestovat. Je tímto zvratem událostí zdrcen, ale těší se, že si odpočine, aby všichni upíři mohli na turné v Evropě předvést to nejlepší.“

Původní tři termíny v USA byly naplánovány před evropským turné, které zahrnuje zastávky v Rumunsku, Turecku, Bulharsku, Francii a dalších zemích jako je Česká republika, kde vystoupí 16. července ve Slavkově.

Depp nedávno vystoupil na pódiu na několika britských koncertech k poctě Jeffa Becka. Těsně před těmito koncerty se na filmovém festivalu v Cannes pozdravil s novináři, aby propagoval svůj nejnovější film Jeanne du Barry.

Zdroj: deadline.com, Instagram