Joe Jonas a Sophie Turner se rozvádí. Jejich manželství je u konce. Herečka se prý nestará o děti

Manželství hollywoodského páru se rozpadlo. Zpěvák Joe Jonas a hvězda Hry o trůny Sophie Turner již nejsou spolu. Joe Jonas vydal oficiální prohlášení na svém Instagramu. Herečka odešla a nechala manželovi i obě děti.

Spekulace o krizi v jejich manželství trvala šest měsíců. Právě v posledních šesti měsících si pár zažíval drsné hádky a debatu o konci jejich vztahu rozvířil hudebník tím, když se na sociálních sítích i na veřejnosti ukazoval stále častěji bez snubního prstenu, píše magazín People.

Manželé také nedávno prodali jejich společné luxusní sídlo v Miami. Poslední tři měsíce se pak měl Joe většinu času starat o jejich dvě malé dcerky, ačkoliv cestoval v rámci amerického turné s Jonas Brothers.  Jedním z důvodů rozpadu manželství měl být právě fakt, že se hudebník poslední tři měsíce staral o tříletou Willy a její teprve roční sestřičku téměř sám.

Konec spekulací nastal nyní, kdy hudebník dnes na svůj instagramový účet vydal prohlášení.

„Po čtyřech nádherných letech manželství jsme se vzájemně rozhodli, ukončit naše manželství přátelsky. Existuje mnoho spekulativních narativů o tom, proč, ale ve skutečnosti jde o jednotné rozhodnutí a upřímně doufáme, že každý může respektovat naše přání na soukromí pro nás a naše děti.“ uvedl Joe Jonas.

Vztah tohoto hollywoodského páru končí po sedmi letech vztahu, čtyřech letech manželství a po dvou společných dětech.

Hvězdný pár vešel do svazku manželského v roce 2019 po třech letech vztahu a svůj vztah vždy drželi před veřejností pod pokličkou. Nyní je manželství i všem spekulacím konec.

Zdroje: People, Instagram