Jitka Boho otevřeně o prvních dnech po porodu: Noci jsou hrozné, kvůli prsům nemůžu spát

Bude tomu týden, co do rodiny Jitky Boho přibyl malý Tadeášek. Po různých vyvolávacích akcích, teplé vaně anebo dlouhé procházce se zpěvačka dočkala svého vytouženého druhého potomka. Modelka o životě s miminkem pravidelně informuje na sociálních sítích a teď prozradila, jak malý spinká. Víc než miminko prý Jitku budí prsa!

Malý Tadeášek přišel na svět v magické datum 10. 10. 2022. Jeho tatínkem je podnikatel Tomáš Hřebík (42), se kterým Jitka tvoří pár necelý rok. Kromě syna má ještě dceru Rosalii (6) z manželství s bubeníkem Lukášem Boho.

Na svém Instagramu se modelka Jitka Boho o tomto víkendu fanouškům svěřila, jak zvládá první noci s miminkem. Prozradila, že malý Tedíček – jak začala syna přezdívat, bude zřejmě patřit mezi ta klidnější miminka. Se svými sledujícími se ráda podělí o nové zkušenosti nebo si naopak o radu řekne.

„Dnešní noc byla přímo ukázková,“ dojímala se v neděli ráno a prozradila i to, jak miminko dokázala uklidnit. „Na doporučení jsem nasadila čepičku, ručičky zafixovala plenkou a jak klidně spinkal,“ pochvalovala si. „Takže dřív, než Tedík mě začala budit prsa,“ prozradila ještě se smíchem. A pyšné maminky, které má mezi svými sledujícími, jí daly ihned zapravdu. Náš malinký je starší o 4 dny a měli jsme to první noc úplně stejně, naštěstí je to naše první dítě,“ napsala jedna ze sledujících. Moc Vám gratuluji, Jitko. Užívejte si mateřství, už máte v Rosalce pomocnici. Ať jste zdraví a šťastní,“ doplnila druhá.

Zdroje: Instagram