Jitka Boho (31) se promění v Helenu Trójskou v novém muzikálu. Už hledá chůvu pro děti

Zpívající modelka a vítězka České Miss 2010, Jitka Boho, se pomalu opět začíná vracet do pracovního procesu. Ačkoli před 5 měsíci přivedla na svět syna Tadeáška, o svou milovanou práci se nechce nechat připravit. Zvlášť, když se navíc jedná o vysněnou roli v novém muzikálu divadla Broadway.

Dvojnásobná maminka se téměř před týdnem svým sledujícím na Instagramu pochlubila, že ji čeká nový krok v její kariéře. To, že Jitka zpívat umí, dokázala i v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát se však se svým hlasem přesune na divadelní prkna a rovnou jako Helena Trójská.

Divadlo Broadway totiž chystá nový muzikál s názvem Trója. Kdo jste viděl filmovou verzi, alespoň tušíte, o čem muzikál bude. Zpívajícího Orlanda Blooma sice neuvidíte, ale Jitčino podání krásné Heleny může být zajímavé. Premiéra je, podle informací portálu Ticketportal, chystána na 1. února 2024 a sama Jitka se na ni už teď velmi těší.

„Bude to mazec, fakt hukot…navíc úplně první zkušenost s muzikálem, zase něco jiného, nového…Strašně se těším, i když je mi už teď trochu mdlo z trémy a představy premiéry…Hlavně, aby to tady doma děti beze mě občas zvládly a byli jsme všichni zdraví. Není nic důležitějšího,“ napsala Jitka na svůj Instagram. Kromě nadšených komentářů se však objevil jeden, ve kterém paní Jitku kritizovala za to, že se nebude dostatečně věnovat svému malému synovi. A jak to tedy bude s těmi dětmi?

To se ptala i redakce deníku Aha. „Dala jsem si inzerát na chůvu, a to jsem ještě ani o muzikálu nevěděla! Spíš jsem myslela i jen tak pro sebe, když si budu potřebovat něco zařídit, jelikož je přítel dost pracovně vytížený,“ odpověděla zpěvačka, která v roce 2015 pojala za svého manžela bubeníka Lukáše Boho. Po 4 letech se však rozvedli, jak psal zpravodaj iDnes.

V současnosti Jitka žije s přítelem Tomášem, který je pražský radní. Také je otcem malého Tadeáška a se sedmiletou Rosálkou si rozumí.

Zdroje: Aha, Instagram, iDnes, Ticketportal